🚨 اخبار ارز دیجیتال

ترافیک وب ChatGPT برای سومین ماه متوالی در ماه آگوست کاهش یافت

در طول تابستان، ChatGPT OpenAI با کاهش ترافیک وب از سوی کاربران در سراسر جهان مواجه شد. این ممکن است برای کاربرانی که دانش‌آموزانی هستند که مدرسه را به پایان رسانده‌اند مرتبط باشد.

طبق داده های شرکت تحلیلی Simliarweb، ChatGPT، یک چت ربات محبوب هوش مصنوعی (AI)، در ماه آگوست امسال برای سومین ماه متوالی شاهد کاهش ترافیک کاربران در سطح جهان بود.

در ماه آگوست، ترافیک سایت دسکتاپ و موبایل به چت ربات محبوب OpenAI از بازدیدکنندگان سراسر جهان با ۳.۲ درصد کاهش به ۱.۴۳ میلیارد رسید. این به دنبال کاهش ۱۰ درصدی ترافیک در دو ماه پیش است. علاوه بر این، زمان صرف شده در سایت کمی از ۸.۷ دقیقه در ماه اوت به ۷ دقیقه کاهش یافت.

با این حال، بازدید از کاربران مستقر در ایالات متحده شروع به افزایش ۰.۴٪ در ماه اوت کرد. تعداد بازدیدکنندگان منحصر به فرد سایت در ماه های ژوئن و ژوئیه کاهش یافت، اما در ایالات متحده ۳٪ و در ماه اوت ۰.۳٪ در سطح جهان افزایش یافت.

دیوید اف. کار، مدیر ارشد بینش در Similiarweb، که به طور مداوم چت ربات های هوش مصنوعی را ردیابی می کند و گزارش را می نویسد، گفت که نوسانات در شماره کاربران دلیلی است که دانش آموزانی که از این برنامه استفاده می کنند پس از تعطیلات تابستانی به کلاس برمی گردند. نوشته شده است که این احتمال وجود دارد که این برنامه وجود داشته باشد. تبدیل شده است .

“به نظر می رسد دانش آموزانی که به دنبال کمک برای انجام تکالیف هستند نیز بخشی از این مشکل هستند. نسبت کاربران جوان در وب سایت در تابستان کاهش یافته است، اما اکنون شروع به بهبودی کرده است.”

این نظریه با کاهش بینندگان در تابستان برای کاربران ChatGPT در محدوده سنی ۱۸ تا ۲۴ سال در ایالات متحده و سراسر جهان پشتیبانی می شود.

مربوط: ChatGPT v4 از نوارها، SAT پشتیبانی می کند و می تواند اکسپلویت ها را در قراردادهای ETH شناسایی کند

بر اساس داده ها، در میان جوانان ۱۸ تا ۲۴ ساله ایالات متحده، ترافیک در ماه می با پایان ترم تحصیلی دانشگاه های ایالات متحده ۱۰ درصد، در ژوئن ۱۵ درصد و در ژوئیه ۴ درصد کاهش یافت. در اوج خود در آوریل، بازدیدکنندگان ۱۸ تا ۲۴ ساله ۳۰ درصد از کل سهم مخاطبان ایالات متحده را به خود اختصاص دادند.

کاربران ChatGPT 18-24 ساله در ایالات متحده منبع: Similarweb
کاربران ChatGPT 18-24 ساله از سراسر جهان.منبع: Similarweb

مطالعه دیگری که توسط Intelligent.com در ماه مه ۲۰۲۳ انجام شد، ۱۲۲۳ دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد ایالات متحده را مورد بررسی قرار داد و نشان داد که ۳۰٪ از ChatGPT برای کارهای آکادمیک در طول سال تحصیلی استفاده کرده اند. می بینم که شما پاسخ دادید.

بر اساس این گزارش، ۴۶ درصد از آنها اغلب از این ابزار برای انجام تکالیف استفاده می کنند و از هر هشت نفر یک نفر گفته است که به دلیل استفاده از ربات چت هوش مصنوعی، معدل خود را افزایش داده است.

در حال حاضر، قوانین جامعی در مورد استفاده از هوش مصنوعی در دانشگاه های ایالات متحده وجود ندارد. با این حال، در ژاپن، وزارت آموزش، فرهنگ، ورزش، علم و فناوری قبلاً برنامه‌هایی را برای اجازه استفاده محدود از ابزارهای هوش مصنوعی در مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان اعلام کرده است.

مجله: AI Leviathan Tencent از کلاهبرداری ۸۳ میلیون دلاری کشف کرد، اینفلوئنسر چینی ممنوع شد: آسیا اکسپرس

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا