اخبار ارز دیجیتال

افزونه ChatGPT اکنون برای شبکه Hedera در دسترس است

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاربران می توانند موجودی حساب را از طریق Network Explorer مشاهده کنند و به صورت برنامه ریزی شده موجودی ها را از طریق mirror node REST API مورد استفاده توسط افزونه بازیابی کنند.

همگرایی بلاک چین و هوش مصنوعی (AI) بین ChatGPT و ارز دیجیتال بومی Hedera Hashgraph، HBAR رخ داده است. با استفاده از ماهیت غیرمتمرکز شبکه بلاک چین، ChatGPT می‌تواند تعاملات امنی با شبکه هدرا برقرار کند و به خدماتی مانند سرویس اجماع هدرا (HCS)، سرویس توکن هدرا (HTS) و سرویس قرارداد هوشمند دسترسی پیدا کند.

توسعه دهنده اد مارکز در توییتر ارایه شده دستورالعمل ایجاد یک افزونه متمرکز بر موجودی رمز حساب Hedera شما. او گفت که کاربران می‌توانند موجودی حساب خود را از طریق Network Explorer مشاهده کنند و به صورت برنامه‌ریزی موجودی خود را از طریق mirror node REST API که توسط این افزونه استفاده می‌شود، بازیابی کنند. توجه به این نکته مهم است که اطلاعات HBAR در نوارهای کوچک (tℏ)، با 100,000,000 tℏ نشان دهنده 1 ℏ برگردانده می شود.

حساب Hedera موجودیتی است که در یک دفتر کل ذخیره می شود که توکن هایی مانند HBAR، توکن های جایگزین و NFT های ایجاد شده در Hedera را در خود نگه می دارد.

ادغام ChatGPT با شبکه Hedera از طریق استفاده از افزونه ها به شما امکان می دهد تا موجودی HBAR و توکن را از حساب Hedera خود بازیابی کنید. این ادغام تعاملات بین ChatGPT و بلاک چین را ساده می کند و نظارت و مدیریت دارایی کاربر را ساده می کند.

هنگامی که افزونه توسعه یافت و API به درستی کار کرد، می‌توانید افزونه را در رابط کاربری ChatGPT نصب کنید. با نصب و فعال کردن افزونه، کاربران می توانند با ChatGPT تعامل داشته باشند تا موجودی HBAR و توکن مرتبط با حساب Hedera خود را جستجو کنند. سپس این افزونه از API mirror node Hedera درخواست می کند تا اطلاعات مورد نیاز را بازیابی کند.

مربوط: شرکت امنیت سایبری هشدار داد 100000 لاگین ChatGPT در تاریک وب لو رفت

با استفاده از فناوری بلاک چین، منشأ و یکپارچگی محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را می توان تأیید کرد و اعتماد و اعتبار بیشتری را تضمین کرد. کاربران می توانند بدون نگرانی در مورد کارمزدهای بالا یا تاخیر، در ریزتراکنش ها شرکت کنند، به محتوای ممتاز دسترسی داشته باشند و در اقتصاد توکنیزه شده شرکت کنند.

همچنین راه را برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز (dApps) باز می کند. این dApp ها می توانند از نقاط قوت هر دو فناوری برای ایجاد بازارهای غیرمتمرکز، پلتفرم های مشترک و پاداش دادن به مشارکت کاربران استفاده کنند.

مجله: 25000 معامله‌گر روی انتخاب سهام ChatGPT شرط می‌بندند، هوش مصنوعی در انداختن تاس بد است و موارد دیگرنویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا