🚨 اخبار ارز دیجیتال

ChatGPT اکنون می تواند اینترنت را مرور کند و دیگر محدود به اطلاعات از سال ۲۰۲۱ نیست

OpenAI می گوید که به روز رسانی مرور در حال حاضر محدود به مشترکین Plus و Enterprise است، اما به زودی برای همه کاربران عرضه خواهد شد.

طبق پست ۲۷ سپتامبر در X (توئیتر سابق) توسط شرکت هوش مصنوعی (AI) OpenAI، ChatGPT اکنون می تواند وب را مرور کند و آخرین اطلاعات را در پاسخ های خود ادغام کند.

طبق این پست، این به روز رسانی بلافاصله برای کاربران پلاس و اینترپرایز با مدل های GPT-4 در دسترس خواهد بود. قابلیت مرور وب به زودی برای سایر کاربران در دسترس خواهد بود، اما OpenAI نمی‌داند که آیا این بدان معناست که GPT-4 برای کاربران غیر پریمیوم فعال می‌شود یا اینکه مرور در مدل GPT 3.5 پیاده‌سازی می‌شود. که انجام شود.

OpenAI بلافاصله به درخواست شفاف سازی پاسخ نداد.

در هر پست:

“ChatGPT اکنون می تواند اینترنت را مرور کند تا به روزترین و معتبرترین اطلاعات را با پیوندهای مستقیم به منبع در اختیار شما قرار دهد. شما دیگر محدود به داده های قبل از سپتامبر ۲۰۲۱ نیستید.”

تا قبل از این به‌روزرسانی، ChatGPT از شکاف‌های روزافزون در پایگاه دانش خود رنج می‌برد. به دلیل ماهیت روش‌های آموزشی مدل هوش مصنوعی مانند ترانسفورماتورهای پیش‌آموزشی (GPT)، پایگاه دانش ChatGPT قبلاً در سال ۲۰۲۱ بسته شده بود. احتمالاً امسال سالی است که تجاری سازی عملاً تکمیل شد.

در آزمایش قبلی، OpenAI موفقیت‌ها و شکست‌هایی را در تلاش‌های خود برای پیاده‌سازی مرور با استفاده از ChatGPT گزارش کرد. در ژوئن ۲۰۲۳، گزارش‌هایی مبنی بر استفاده از نسخه بتا ChatGPT با مرورگر برای دور زدن دیوارهای پرداخت آغاز شد. آنها همچنین تمایل به توهم دارند و ممکن است اطلاعات اخیر را با اطلاعات گذشته اشتباه بگیرند.

مربوط: سیا ربات هوش مصنوعی خود به سبک ChatGPT را برای تحقیقات بسازد: گزارش

به‌روزرسانی قابلیت‌های مرور ChatGPT مستقیماً از اعلامیه ۲۵ سپتامبر OpenAI پیروی می‌کند که ربات چت نیز یک به‌روزرسانی چندوجهی دریافت کرده است.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، ChatGPT، GPT-3.5 و GPT-4 قادر خواهند بود پرس و جوهای صوتی زبان ساده را درک کنند، با یکی از پنج صدای مختلف پاسخ دهند و تصاویر را نمایش و تفسیر کنند.

OpenAI همچنین اخیراً DALL-E 3، آخرین نسخه هوش مصنوعی نسل تصویر خود را معرفی کرد.

این شرکت تعدادی به روز رسانی را برای محصولات خود معرفی کرده است و جالب است که ببینیم این شرکت در اولین کنفرانس توسعه دهندگان خود، OpenAI DevDay، که قرار است در ۶ نوامبر در سانفرانسیسکو برگزار شود، چه چیزی را فاش می کند.


نویسنده: Tristan Greene
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا