اخبار ارز دیجیتال

چارلز هاسکینسون کاردانو و IOHK را ترک نخواهد کرد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صدای واضحی برای رشد ظاهر می شود نگرانی ها درباره آینده و رهبری کاردانو. چارلز هاسکینسون، مغز پشت کاردانو و مدیر عامل IOHK، به طور جدی شایعات خروج او از پلتفرم بلاک چین را رد کرده است.

در طول بحث در توییتر، هاسکینسون مجدداً تعهد خود را به کاردانو تأیید کرد و در پاسخ به سؤال یکی از اعضای انجمن که سؤال می‌کرد آیا کاردانو را برای پروژه دیگری، Midnight ترک می‌کند یا به رویکرد چند زنجیره‌ای روی می‌آورد، تأکید کرد. پاسخ هاسکینسون محکم و مستقیم بود: “پاسخ منفی است. صدها مهندس و دانشمند IOG که هر روز روی کاردانو کار می کنند این را تایید می کنند.”

این اطلاعیه به شایعات در مورد Midnight پایان می دهد، یک بلاک چین جدید متمرکز بر حفاظت از داده ها که هدف آن حفاظت از اطلاعات حساس تجاری و شخصی است و آزادی های اساسی را برای توسعه دهندگان، شرکت ها و افراد فراهم می کند.

گمانه زنی ها حاکی از آن است که با توجه به هدف بلندپروازانه Midnight که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های غیرمتمرکز اولیه حفاظت از داده ها (dApps) را ایجاد و توزیع کنند و شرکت ها و افراد را قادر به تعامل با حفظ حریم خصوصی و تضمین امنیت کنند، ممکن است توجه IOHK از Cardano منحرف شود.

Midnight آماده است تا نیاز حیاتی به حفظ حریم خصوصی در دنیای بیش از حد متصل را برطرف کند و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از انواع زبان های برنامه نویسی استفاده کنند، که با TypeScript شروع می شود تا برنامه هایی ایجاد کنند که حفاظت از داده ها را در اولویت قرار می دهند. در همین حال، شرکت ها از توانایی به اشتراک گذاری ایمن اطلاعات حیاتی بدون ترس از نشت داده ها یا سانسور سود خواهند برد.

با این حال، درگیر شدن هاسکینسون با Midnight به معنای عقب نشینی از کاردانو نیست. درعوض، دیدگاه گسترده‌تر IOHK برای تقویت یک اکوسیستم بلاک چین متنوع و امن را برجسته می‌کند که کاردانو همچنان نقش اصلی را در آن ایفا می‌کند. تحت رهبری هاسکینسون، به نظر می رسد که IOHK در حال صعود به ارتفاعات جدید است، که نشان دهنده آینده چند زنجیره ای است که در آن کاردانو در بین همتایان خود برجسته است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا