🚨 اخبار ارز دیجیتال

چارلز هاسکینسون: فناوری اشتباه، کاردانو با شرط بندی روی نقشه راه جاه طلبانه به تعویق افتاد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، علیرغم مشکلاتی که وجود دارد، نسبت به آینده ارزهای دیجیتال خوشبین است و انتظار دارد نرخ پذیرش کاردانو در آفریقا در سال جاری بالا باشد.

چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران اتریوم و بنیانگذار Cardano، در قسمت ۱۴ Cointelegraph به Elisha Owus Akyaw خواهد پیوست. هش کردن پادکستی که وضعیت ارزهای دیجیتال را مورد بحث قرار می دهد و به کاردانو می پردازد. هاسکینسون نظر خود را در مورد رویدادهای اخیر در صنعت، پذیرش کریپتو در آفریقا و موارد دیگر ارائه می دهد. او همچنین به مسائل پیرامون کاردانو، مانند به‌روزرسانی‌های تاخیری، می‌پردازد.

نمایش با توضیح هاسکینسون شروع می شود که چرا کاردانو باید ساخته شود. هاسکینسون توضیح می دهد که ایجاد یک شبکه جدید مستلزم بازسازی اثر شبکه است، اما به ما این امکان را می دهد که دید ناب لازم برای کاری که کاردانو انجام می دهد داشته باشیم. در مورد وضعیت فعلی شبکه، هاسکینسون اذعان دارد که حدود ۸۵ درصد از نقشه راه اولیه کامل شده است و انجام کارها زمان می برد.

کاردانو هفت سال طول کشید تا از یک ایده به یک اکوسیستم تبدیل شود. مانند بخش NFT، ما قبلاً شاهد چند پیروزی بزرگ بوده ایم.

بنیانگذاران کاردانو به ماهیت چند زنجیره ای این صنعت اذعان دارند. هاسکینسون می گوید همه چیز چند زنجیره ای است، حتی اگر با اتریوم یا کاردانو شروع شود. او معتقد است که برجسته شدن در میان بلاک چین‌های مختلف مستلزم تناسب مناسب با بازار محصول، تجربه کاربری خوب و فرآیند نصب «نرم‌تر» است.

Cardano به دلیل سالها تاخیر مداوم و به روز رسانی شبکه مورد انتقاد قرار گرفته است. ما معتقدیم که این به دلیل آن است

یکی دیگر از زمینه های مورد علاقه اکثر دنبال کنندگان این پروژه، مشارکت و همکاری بین پروژه های Cardano و آفریقایی است. هاسکینسون توضیح داد که پس از برخورد با فساد و تنش‌های ژئوپلیتیکی باید درس‌هایی آموخت.

بنیانگذاران کاردانو گفتند که به این نتیجه رسیده اند که تجارت با شرکت ها و افراد منطقی تر است تا با دولت ها. او قصد دارد دامنه کاردانو را در سراسر قاره ها از شرق تا غرب آفریقا، با تمرکز اصلی غنا، گسترش دهد.

مربوط: آفریقا: مرکز بعدی بیت کوین، پذیرش کریپتو و سرمایه خطرپذیر؟

آخرین قسمت ها را تماشا کنید هش کردن با چارلز هاسکینسون در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا