🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: موسسه خیریه مرتبط با مدیر سابق FTX ۱۵۰ میلیون دلار از معاملات داخلی به دست آورد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گزارش شده است که رئیس سابق کارکنان FTX، توکن‌های FTT را که به قیمت ۰.۰۵ دلار دریافت کرده بود، “اهدا” کرد و پس از باز شدن معاملات عمومی به قیمت ۱ دلار، آنها را فروخت.

Polaris Ventures، یک سازمان بشردوستانه که توسط Ruairi Donnelly، رئیس سابق FTX و Alameda تأسیس شده است، ظاهراً می‌خواهد به حدود ۱۵۰ میلیون دلار از معاملات داخلی در توکن‌های صرافی ورشکسته دسترسی داشته باشد. من اینجا هستم.

بر اساس گزارش ۱۴ فوریه وال استریت ژورنال، دانلی در طول مدت حضورش در FTX حدود ۵۶۲۰۰۰ دلار حقوق دریافت کرد که با نرخی که هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته بود، ۰.۰۵ دلار به توکن های FTX (FTT) تبدیل شد. گزارش شده است که مدیر سابق این توکن ها را به Polaris Ventures “اهدا” کرده و آنها را در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ پس از یک معامله عمومی با قیمت ۱ دلار به فروش رساند که میلیون ها دلار درآمد کسب کرد.

FTX در نوامبر ۲۰۲۲ برای فصل ۱۱ ورشکستگی اعلام کرد، در آن زمان بسیاری از کیف پول ها و وجوه مرتبط با صرافی توسط مقامات توقیف یا به دلیل اقدامات قانونی مسدود شد. طبق گزارش‌ها، دانلی در بحبوحه بررسی‌های عمومی FTX و Alameda و مدیرعامل سابق آن به دنبال دریافت ۱۵۰ میلیون دلار است.

تیم حقوقی Donnely گفته است که توکن های FTT این خیریه “وجوه FTX نیستند” و به نظر نمی رسد که مشمول ادعاهای طرف های دیگر باشند. بدهکاران این صرافی در ۱۹ دسامبر گفتند که “برگرداندن” وجوه اهدایی به موسسات خیریه و کمپین های سیاسی را ترتیب خواهند داد، و پیشنهاد کردند در صورت امتناع گروه، پرداخت هایی با بهره دریافت کنند.

مربوط: چه کسی یک کمک مالی یا کمک مالی از FTX را در معرض خطر اعتبار شرکت برگرداند؟

در بحبوحه مراحل ورشکستگی FTX در ایالات متحده، برخی از رگولاتورها تحقیقاتی را در مورد این موسسه خیریه اعلام کرده اند. کمیسیون خیریه انگلستان و ولز در ژانویه اعلام کرد که تحقیقاتی را در مورد Efective Ventures آغاز کرده است، زیرا FTX یک “حقوق مالی قابل توجه” این گروه است.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا