🚨 اخبار ارز دیجیتال

استوری کانال های تلگرام فعال شد! + نحوه استفاده

بر اساس پیام‌رسان محبوب تلگرام (Telegram Messenger) در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳ معادل جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ آپدیت جدیدی برای برنامه خود منتشر کرد که امکان استوری گذاشتن توسط کانال های تلگرام را رونمایی کرد.

میلاد نوری (فعال حوزه تکنولوژی) در مورد استوری کانال تلگرام نوشت:

تلگرام قابلیت استوری رو برای کانال‌ها هم فعال کرد. ‌ اما برای فعال شدن، اعضای کانال باید (از طریق لینک مرتبط)، کانال رو Boost کنن. فقط هم اعضای پرمیوم امکان Boost کردن کانال رو دارند.

افزایش Boost کانال تلگرام

به گزارش خبرگزاری موبو ارز، تلگرام ماه گذشته تولد ۱۰ سالگی اش را با فعال کردن استوری برای کاربران جشن گرفت! با استفاده از این به‌روزرسانی، کانال‌ها می‌توانند به لطف یک سیستم تقویتی جدید، شروع به اشتراک گذاری استوری کنند. استوری‌ها اکنون برچسب‌های واکنش و گزینه اضافه کردن موسیقی خود را دارند. اپلیکیشن تلگرام همچنین یک تنظیم View Once به رسانه های خود تخریب کننده، هشدارهای ورود بهتر و چندین استوری با گربه هایی که هندوانه پوشیده اند اضافه کرده است.

همانطور که اشاره شد برای افزایش Boost کانال تلگرام باید از کاربرانی که تلگرام پرمیوم را خریداری کرده اند بخواهید تا Boost را برای کانال شما انجام دهند. برای خرید و فعال‌سازی اشتراک تلگرام پرمیوم با تخفیف ویژه و محدود می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

خرید تلگرام پرمیوم

تلگرام همچنین درمورد به‌روزرسانی اخیر خود گفته است:

توسعه دهندگان همچنین ده ها رفع اشکال و بهینه سازی را اضافه کردند. کاربران iOS متوجه خواهند شد که ارسال ویدیوها بهبود یافته است و اکنون سریعتر است و نوار پیشرفت دقیق تر شده است. کاربران اندروید هنگام مشاهده انیمیشن های اسپویلر، از جمله یک بار مشاهده و رسانه های مخفی، متوجه افزایش عملکرد خواهند شد. کاربران Blackberry و Windows Phone متوجه خواهند شد که آنها در دهه گذشته منقرض شده اند.

برای یادگیری گذاشتن استوری و استفاده از استوری در پیام‌رسان تلگرام، می‌توانید مقاله استوری تلگرام موبو ارز را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا