🚨 اخبار ارز دیجیتال

رقابت تسلیحاتی بلاک چین برنده شدن “دشمنان” را تهدید می کند – گروه لابی کریپتو ایالات متحده


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اتاق بازرگانی دیجیتال از کنگره خواسته است تا کمیسیون سولاریوم دارایی های دیجیتال و فناوری بلاک چین را برای تدوین مقررات ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

گروه‌های لابی بلاک چین با حمایت گلدمن ساکس، سیتی‌گروپ، سرکل، فیدلیتی و دیگران از کنگره آمریکا خواسته‌اند که چارچوب قانونی برای دارایی‌های دیجیتال یا خطر عقب ماندن سایر کشورها را تصویب کند.

در ۱۹ می، اتاق بازرگانی دیجیتال ایالات متحده فراخوانی برای اقدام به کنگره و سنا صادر کرد تا تصویب یک رویکرد ملی برای مقررات ارزهای دیجیتال را در اولویت قرار دهند.

این گروه اضافه کرد که از کنگره می‌خواهد تا «کمیسیون سولاریوم دارایی‌های دیجیتال و فناوری بلاک چین» را برای توسعه «رویکرد استراتژیک ملی برای دارایی‌های دیجیتال و فناوری بلاک چین» در ایالات متحده تشکیل دهد.

هشدار جدی مبنی بر عدم اقدام به “دشمنان” اجازه می دهد تا فعالیت های خود را در این زمینه ادامه دهند و “رهبری ایالات متحده و برتری دلار” را به خطر بیندازند.

گزیده ای از دعوت به اقدام اتاق بازرگانی دیجیتال – digitalchamber.org

در این گزارش آمده است که چنین اقدامات خصمانه ای با توسعه یک شبکه خدمات مبتنی بر بلاک چین (BSN) متمرکز بین المللی برای «جاسازی توسعه و تجارت جهانی و پر کردن خلأ ایجاد شده توسط ایالات متحده» است. او به عنوان نمونه از چین نام برد.

او همچنین خاطرنشان کرد که کشورهای بیشتر و بیشتری در حال بررسی یا تصمیم به کنار گذاشتن دلار آمریکا و تجارت مستقیم با چین در رنمینبی هستند. این روزنامه گفت که این کشورها شامل عربستان سعودی، روسیه، فرانسه، برزیل و هند می شوند.

در همین راستا، این گروه همچنین به پتانسیل ارزهای دیجیتال BRICS و سایر تحولات در رابطه با ارزهای دیجیتال با پشتوانه طلا توسط روسیه و ایران اشاره کرد.

این یادداشت به این نتیجه رسید که عدم شفافیت مقرراتی و قانونی ایالات متحده “توانایی کشور را برای رهبری و سرمایه گذاری در این انقلاب نوآوری مانع می شود.”

این کناره گیری به شدت مانع توسعه داخلی می شود و سلطه را به سایر کشورها به قیمت نوآوران و سرمایه گذاران آمریکایی واگذار می کند.

نام کمیسیون پیشنهادی برگرفته از پروژه سولاریوم است که توسط رئیس جمهور آیزنهاور برای مقابله با تهدید گسترش شوروی در پی جنگ جهانی دوم و شروع جنگ سرد ایجاد شد.

کمیسیون سولاریوم فضای سایبری که در سال ۲۰۱۹ تأسیس شد، برای توسعه یک رویکرد استراتژیک برای دفاع در برابر حملات سایبری تأسیس شد. حامیان ارزهای دیجیتال خواهان یک استراتژی مشابه برای دارایی های دیجیتال و فناوری بلاک چین هستند که «به دنبال پیشرفت در کشورهای دیگر به اجماع نیاز مبرم دارند».

مربوط: اتاق بازرگانی ایالات متحده تلاش های نظارتی “تخصصی” SEC را محکوم کرد

اتاق تجارت دیجیتال یک گروه مدافع آمریکایی است که در سال ۲۰۱۴ برای ترویج فناوری های نوظهور در فضای بلاک چین تاسیس شد.

در ۱۹ ماه مه، این گروه معرفی قانون شفافیت اوراق بهادار توسط سناتور تام امر را تایید کرد که هدف آن ارائه وضوح نظارتی بسیار مورد نیاز به صنعت کریپتو و بلاک چین است.

در همین حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار مصر است که قوانین چند دهه‌ای موجود هنوز در مورد این شکل جدید مالی دیجیتال و فناوری زیربنایی آن اعمال می‌شود.

مجله: ۳.۴ میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشمنویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا