🚨 اخبار ارز دیجیتال

Chainlink بی سر و صدا قوانین Multisig را تغییر می دهد، Mixin جایزه ۲۰ میلیون دلاری ارائه می دهد: Finance دوباره تعریف شد

شبکه Mixin برای بازگرداندن وجوه باقی‌مانده، مبلغ ۲۰ میلیون دلار جایزه باگ به استثمارگران پشت هک ۲۰۰ میلیون دلاری پیشنهاد کرده است.

به Finance ReDefined خوش آمدید. این یک خبرنامه هفتگی است که بینش های مهم مالی غیرمتمرکز (DeFi) را ارائه می دهد. خبرنامه ای طراحی شده تا مهم ترین تحولات هفته گذشته را برای شما ارائه دهد.

دنیای DeFi هفته گذشته تحت تسلط توسعه برخی از پروتکل‌های OG DeFi بود، به طوری که بنیاد Uniswap برنامه‌های خود را برای جمع‌آوری ۶۲ میلیون دلار بودجه جدید اعلام کرد و ارائه‌دهنده خدمات غیرمتمرکز اوراکل Chainlink تغییراتی را در کیف پول چند امضایی خود ایجاد کرد. همه نگرانی‌ها در مورد این موضوع برطرف شد. .

شبکه Mixin که در ۲۳ سپتامبر حدود ۲۰۰ میلیون دلار دارایی رمزنگاری شده هک شده بود، ادعا می کند که اکثر وجوه دزدیده شده دارایی های کاربران بوده است و برای بازگرداندن وجوه باقیمانده ۲۰ میلیون دلار از سوء استفاده کنندگان طلب کرده است. جایزه باگ ارائه کرده است.

مایکل اگوروف، بنیانگذار Curve Finance، بدهی خود را به ۴۲ میلیون دلار کاهش داد و کل وام Aave را در ۲۸ سپتامبر نقد کرد. صرافی رمزارز Upbit سپس توانست هجوم گسترده توکن‌های جعلی Aptos را از پلتفرم خود متوقف کند و سپرده‌گذاری و برداشت توکن‌ها را از سر گرفت.

پس از اینکه کاربران متوجه تغییرات بی‌صدا در multisig شدند، Chainlink نگرانی‌ها را کمرنگ می‌کند

شبکه غیرمتمرکز اوراکل Chainlink تغییرات اخیر در تعداد امضاکنندگان مورد نیاز برای کیف پول‌های چندسایگ را کم اهمیت جلوه داده است، تغییری که واکنش شدید منتقدان را در رسانه‌های اجتماعی به دنبال داشت.

کریس برک، محقق رمزنگاری، یکی از چندین کاربر مورد انتقاد بود

به خواندن ادامه دهید

بنیاد Uniswap قصد دارد ۶۲ میلیون دلار بودجه اضافی را جمع آوری کند

صرافی غیرمتمرکز (DEX) Uniswap به دنبال رای گیری زنجیره ای برای تصویب بخش دوم ۷۴ میلیون دلاری بودجه به توسعه دهنده Uniswap Foundation است.

بر اساس اعلامیه در تاریخ ۲۷ سپتامبر، دور دوم تامین مالی با ۱۰ درصد بافر در برابر نوسانات قیمت، ارزشی معادل ۶۲ میلیون دلار دارد و با رای گیری زنجیره ای در ۴ اکتبر تعیین می شود. در صورت تایید، وجوه صرف هزینه های عملیاتی و هزینه های تحقیقاتی خواهد شد. بنیاد Uniswap مسئول گسترش معیارهای پروتکل اصلی، ایجاد خط لوله برای نوآوری، و همسویی انگیزه ها برای سهامداران محبوب DEX است.

به خواندن ادامه دهید

بنیانگذار Curve Finance بدهی خود را به ۴۲.۷ میلیون دلار کاهش داد و وام کامل Aave را تسویه کرد

مایکل اگوروف، بنیانگذار منحنی پروتکل DeFi، اخیراً وامی را در پلتفرم وام دهی Aave بست و بدهی خود را در سایر پروتکل ها به ۴۲.۷ میلیون دلار کاهش داد.

بر اساس پلتفرم تحلیل زنجیره ای Lookonchain، بنیانگذاران Curve 68 میلیون توکن CRV به ارزش ۳۵.۵ میلیون دلار را در پروتکل وام Silo واریز کرده اند و ۱۰.۷۷ میلیون دلار استیبل کوین crvUSD را در دو روز گذشته وام گرفته اند. پس از آن، اگورووف crvUSD خود را با Tether (USDT) مبادله کرد و تمام بدهی های خود را در Aave پرداخت کرد.

به خواندن ادامه دهید

Mixin Network برای هک ۲۰۰ میلیون دلاری ۲۰ میلیون دلار جایزه باگ به هکر ارائه می دهد

Mixin Network، یک پروتکل غیرمتمرکز زنجیره ای، در ازای باقیمانده وجوه در پیامی در ۲۳ سپتامبر به هکرهایی که ۲۰۰ میلیون دلار سوء استفاده کرده بودند، جایزه باگ ۲۰ میلیون دلاری ارائه کرد.

شبکه Mixin از تراکنش‌های سوءاستفاده‌کننده برای رمزگذاری پیام‌ها استفاده کرد و پول را از سوء‌استفاده‌گر پس گرفت، زیرا اکثر وجوه دزدیده شده دارایی‌های کاربر بود.

به خواندن ادامه دهید

صرافی ارزهای دیجیتال Upbit از توکن های جعلی APT جلوگیری می کند و خدمات را از سر می گیرد.

صرافی کریپتوکارنسی کره جنوبی Upbit مشکلی را برطرف کرده است که در آن توکن های APT جعلی به اشتباه به عنوان قانونی شناخته شده بودند و پذیرش سپرده ها و برداشت های Aptos APT (APT) را از سر گرفته است.

در ۲۴ سپتامبر، Upbit به طور ناگهانی سرویس توکن Aptos خود را پس از توجه به “تلاش های غیرعادی برای سپرده گذاری” و بازرسی سیستم کیف پول خود متوقف کرد. به نظر می رسد این مشکل از یک توکن جعلی APT به نام “ClaimAPT Gift.com” که به تازگی ساخته شده است، نشات گرفته است که از زمان ایجاد آن در ۲۱ سپتامبر، ۴۰۰۰۰۰ کیف پول Aptos را در معرض خطر قرار داده است.

به خواندن ادامه دهید

نمای کلی بازار DeFi

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، ۱۰۰ توکن برتر بر اساس ارزش بازار در DeFi، هفته‌ای صعودی دارند و نمودارهای هفتگی نشان می‌دهد که بیشتر توکن‌ها به رنگ سبز معامله می‌شوند. کل مبلغ قفل شده در پروتکل های DeFi به ۴۵.۷ میلیارد دلار رسید.

از اینکه مرور کلی ما را در مورد تأثیرگذارترین تحولات DeFi این هفته خواندید متشکریم. جمعه آینده را برای داستان‌ها، بینش‌ها و آموزش‌های بیشتر در مورد این جهان پویا در حال تکامل هماهنگ کنید.

نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا