اخبار ارز دیجیتال

Chainlink از بالاترین سطح ۳ ماهه سقوط می کند زیرا قیمت LINK برای اصلاح ۵۰٪ دیگر هدف گذاری شده است.

LINK ممکن است تا دسامبر ۲۰۲۲ نزدیک به ۴ دلار سقوط کند زیرا با وجود تجمع قوی نهنگ نتوانست بالاتر از سطوح مقاومت کلیدی بسته شود.

Chainlink (LINK) بازگشته است تا روند نزولی گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال را تقلید کند زیرا قیمت آن همراه با تاپ کوین های بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) در ۸ نوامبر کاهش یافت.

LINK با ۱۰ درصد کاهش به ۸ دلار رسید. BTC و ETH به ترتیب حدود ۶.۵٪ و ۹٪ کاهش یافتند. این در تضاد با روندی است که در ۷ نوامبر شاهد بودیم، زمانی که LINK با ۱۴% صعود به بالاترین سطح سه ماهه ۹.۲۵ دلار رسید، در حالی که BTC و ETH به ترتیب ۱.۵% و ۰.۵% سقوط کردند.

نمودار ۲ ساعته LINK/USD.منبع: Trading View

به طور کلی، Chainlink در طول هفته گذشته عملکرد بهتری از بیت کوین و اتریوم داشته است.

چه چیزی پیوندهای زنجیره ای را قوی تر می کند

قیمت LINK پس از رسیدن به ۵.۲۹ دلار در ماه می، نزدیک به ۷۵ درصد بهبود یافته است. نکته قابل توجه، افزایش بازیابی توکن‌های Chainlink همزمان با افزایش مداوم عرضه در اختیار آن نهنگ (یک نهاد دارای حداقل ۱۰۰۰ LINK) است.

طبق داده‌های Santiment، سهم عرضه Chainlink توسط آدرس‌هایی با موجودی ۱۰۰۰ LINK تا ۱ میلیون LINK از ۱۸.۲% در ماه می به نزدیک به ۲۳% در نوامبر افزایش یافت. این نشان می دهد که سرمایه گذاران ثروتمند ممکن است بازیگران اصلی بهبود قیمت LINK بوده باشند.

توزیع عرضه LINK بین آدرس هایی که دارای ۱K-1M توکن هستند.منبع: Santimento

جالب توجه است که در روزهای منتهی به راه اندازی “Chainlink Staking”، روند انباشت LINK افزایش یافته است.

سرگئی نظروف، یکی از بنیان‌گذاران Chainlink در SmartCon 2022 اعلام کرد که ویژگی پاداش‌های LINK staking که مدت‌ها مورد انتظار بود در ماه دسامبر رونمایی خواهد شد. علاوه بر این، وب‌سایت رسمی پروژه تأیید می‌کند که «اعضای جامعه واجد شرایط» می‌توانند در ماه دسامبر با LINK در استخر آن مشارکت کنند.

سرویس LINK staking در همان ماه با بازدهی اولیه سالانه ۵% برای عموم راه اندازی خواهد شد.در این رویداد شروع به حدس و گمان کرد افزایش تقاضا برای توکن های Chainlink تا پایان سال ۲۰۲۲.

با توجه به اینکه سکه های دیگر در پاسخ به شایعات مربوط به ورشکستگی صندوق سرمایه گذاری رمزارز Alameda Research پشت سر هم سقوط کردند.

تنظیم غرامت ۲۵٪ هنوز معتبر است

از نقطه نظر فنی، رالی بازیابی LINK از ماه می در یک مثلث صعودی بوده است.

مرتبط: بر اساس نظرسنجی، بیت کوین به سمت انتخابات میان دوره ای ایالات متحده پیش می رود، دلار «نزدیک» به بالای بازار

مثلث صعودی یک الگوی ادامه است. یعنی معمولا بعد از یک دوره تجمیع قیمت را در جهت روند قبلی ارسال می کند. قبل از تشکیل یک مثلث صعودی، LINK روند رو به پایین داشت.

بر اساس مشاهدات توماس بورکوفسکی، سرمایه گذار کهنه کار از مثلث صعودی، احتمال ۴۴ درصد وجود دارد که توکن به روند نزولی خود ادامه دهد و به هدف سود خود برسد. هدف سود پس از افزودن حداکثر ارتفاع مثلث به نقاط شکست مطابق شکل زیر اندازه گیری می شود.

نمودار قیمت ۳ روزه برای LINK/USD با تنظیم تفکیک مثلث صعودی.منبع: Trading View

این باعث می شود تا LINK تا دسامبر ۲۰۲۲ به حدود ۴.۱۵ دلار برسد که کاهشی حدود ۵۰ درصدی نسبت به قیمت فعلی آن دارد.

برعکس، پنتوسی، تحلیلگر بازار کک پیش بینی کنید با توجه به اینکه این توکن بالاتر از همان پشتیبانی است که به افزایش قیمت آن در می ۲۰۲۱ کمک کرد، LINK در همان دوره به ۱۲ دلار خواهد رسید.

نمودار قیمت ۳ روزه LINK/USDT.منبع: TradingView/Pentosi

پنتوسی گفت: «مردم اکنون سکوت کرده‌اند، اما فکر نمی‌کنم تا سه تا چهار هفته دیگر چنین شود.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا