اخبار ارز دیجیتال

Chainlink (LINK) Whale به دنبال انتظارات صعودی تحلیلگران ۱۴.۷ میلیون دلار انتقال داد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به عنوان یک پیشرفت قابل توجه در بازار ارزهای دیجیتال، این یک پیشرفت قابل توجه است روند ابتکار عمل مربوط به Chainlink (LINK) توجه سرمایه گذاران و تحلیلگران را به خود جلب کرد. به گفته Whale Alert، یک سرویس نظارت و تجزیه و تحلیل بلاک چین، تعداد خیره کننده ۸۰۰۰۰۰ توکن LINK به ارزش تقریباً ۱۴.۷ میلیون دلار از صرافی Bybit به یک کیف پول ناشناس منتقل شد.

این معامله یک لحظه قابل توجه در فعالیت نهنگ ها را نشان می دهد و یک تغییر بالقوه در پویایی بازار و تمایل سرمایه گذاران به سمت Chainlink را نشان می دهد. این انتقال بخشی از روند گسترده تر حرکت نهنگ ها در اکوسیستم Chainlink است. قابل ذکر است، این به دنبال یک سری خریدهای تهاجمی اخیر توسط یک موجود مرموز دیگر است. خریداری شده است توکن های LINK تقریباً ۴۲ میلیون دلار ارزش دارند.

سناریوی شکست پیوند زنجیره ای

خریدهای اخیر در مقیاس بزرگ نشان دهنده علاقه و اعتماد فزاینده به چشم انداز آینده Chainlink در جامعه رمزنگاری است. در میان این حرکات نهنگ، فضای تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال مملو از پیش‌بینی‌های صعودی برای LINK است. کریپتو یاپر، تحلیلگر معتبر ارزهای دیجیتال، به اشتراک گذاشته شده است بینش X (توئیتر سابق) در مورد حرکات قیمت Chainlink.

این تحلیلگر یک احساس صعودی قوی را منتقل کرد و اظهار داشت که LINK از الگوی مگافون خارج شده است و در حال آزمایش مجدد مقاومت قبلی خود به عنوان حمایت است. او این حرکت را یک آزمون صعودی مهم توصیف کرد و پیشنهاد کرد که در را برای هدف قرار دادن قیمت‌های بالاتر باز می‌کند. تحلیل او نشان داد که اولین هدف برای حرکت صعودی ۲۱ دلار خواهد بود.

در زمان گزارش، قیمت LINK 18.55 دلار است و در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۷۳ درصد کاهش یافته است. علیرغم این کاهش کوتاه مدت، Chainlink با افزایش ۳۸.۷۸ درصدی در ۳۰ روز گذشته، انعطاف و رشد قابل توجهی از خود نشان داده است. کنار هم قرار گرفتن دوران اخیر عملیات نهنگ و پیش‌بینی‌های تحلیلی تصویر امیدوارکننده‌ای از مسیر Chainlink در بازار ارزهای دیجیتال ترسیم می‌کنند.

انباشت لینک توسط مؤسسات دارای ارزش خالص بالا، همراه با تجزیه و تحلیل فنی مثبت، نشان می دهد که Chainlink ممکن است در آستانه یک روند صعودی باشد. در حالی که بازار منتظر حرکت بعدی Chainlink است، احساسات عمومی همچنان خوش بینانه است و بسیاری از آنها ۲۱ دلار را به عنوان هدف مهم بعدی برای قیمت LINK هدف قرار می دهند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا