🚨 اخبار ارز دیجیتال

Chainlink (LINK) 14% افزایش می یابد، به این ۳ معیار توجه کنید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Chainlink (LINK) امروز در یک رالی صعودی قرار دارد زیرا از روند کلیدی بازار برای آزمایش مجدد اوج های هفتگی سود می برد. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته با ۱۴.۲ درصد افزایش به ۱۷.۹۴ دلار رسیده است. روند صعودی فعلی در Chainlink فرصت‌های جدیدی را برای این پروتکل باز کرده است که می‌تواند آن را در یک سفر قیمت بی‌سابقه تقویت کند.

جدول ۱ بعدی اتصال. منبع: CoinMarketCap

معیارهای پیوند زنجیره ای برای نظارت

Chainlink که به عنوان یک سرویس اوراکل غیرمتمرکز طراحی شده است، به طور گسترده ای به عنوان یک پروتکل، به ویژه با پروتکل قابلیت همکاری زنجیره ای زنجیره ای (CCIP) مورد استفاده قرار گرفته است.

اگرچه استفاده از CCIP در حال حاضر بهینه است، توکن LINK در بسیاری از جنبه ها بهتر عمل می کند. فراتر از بررسی نرخ رشد سطحی، داده های IntoTheBlock (ITB) نشان می دهد که تعداد آدرس های فعال روزانه در Chainlink در حال افزایش است. در حال حاضر، این رقم به ۴۱۶۰ می رسد که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹.۰۵ درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، در ۲۴ ساعت گذشته فعالیت های نهنگ ها احیا شده است. حجم معاملات عمده از ۲۵۴.۲۴ میلیون دلار فراتر رفت. این معیار در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۴ درصد افزایش یافته است.

با این اندازه گیری ها به رنگ سبز، سودآوری آدرس Chainlink نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، زیرا آدرس های موجود در پول اکنون در ۶۶.۸۸٪ یا ۴۶۶۰۶۰ آدرس هستند. آدرس‌های خارج از پول با ۳۰.۴۷% یا ۲۱۲۳۷۰ آدرس، در حالی که آدرس‌های در نقطه سربه‌سر با ۲.۶۵% یا ۱۸۴۳۰ آدرس تعیین شده‌اند.

لینک زنجیره ای برای ۲۰ دلار؟

بسیاری از حامیان صنعت، Chainlink را به طور خاص به عنوان یکی از آلتکوین های کم ارزش امروزی می دانند. با بهبود در مهمترین معیارها، جو برای صعود به سطح قیمت ۲۰ دلار شعله ور شده است.

آخرین باری که Chainlink این قیمت را ثبت کرد، ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ بود، و اگر اکنون به دست بیاید، رکورد قابل توجهی را رقم می زند که می تواند با حمایت ابتکار Chainlink Staking که سال گذشته تغییر نام داد، LINK را برای رشد بیشتر تقویت کند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا