اخبار ارز دیجیتال

Chainlink (LINK) در میان انباشت اسرارآمیز ۴۲ میلیون دلاری، موج بزرگی را مشاهده می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Chainlink (LINK) افزایش قابل توجهی در ارزش بازار را تجربه کرده است. این افزایش ناگهانی به دنبال تهاجم یک موجود مرموز بود. انباشت مقدار توکن های LINK به رقم خیره کننده ۴۲ میلیون دلار رسید. شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Lookonchain اخیرا فاش کرد که یک “نهنگ یا موسسه مرموز” پشت خرید قابل توجه توکن های LINK قرار دارد.

این شرکت تحلیلی در توییتی اعلام کرد که در مجموع ۴۷ کیف پول جدید، ۲,۲۳۷,۵۰۴ LINK به ارزش ۴۲.۳۸ میلیون دلار در دو روز گذشته از بایننس بیرون آورده اند. این فعالیت جذاب حاکی از یک حرکت استراتژیک توسط سازمانی است که حمایت مالی و اعتماد قابل توجهی را در آینده Chainlink سرمایه گذاری کرده است. نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که این جنون انباشته یک حادثه منفرد نیست.

همین یک روز پیش گزارش شده است اعلام شد که ۲۲۷۳۵۰ توکن LINK به ارزش تقریبی ۴.۱۲ میلیون دلار و میانگین ۱۸.۱ دلار در هر لینک از بایننس برداشته شده است. این وجوه در هشت کیف پول تازه ایجاد شده که فقط توکن های LINK را در خود جای داده بودند، توزیع شد. این نشان می دهد که تلاش عمدی برای جمع آوری این ارز دیجیتال خاص وجود دارد.

علاقه به LINK در حال افزایش است

تاثیر این معاملات بر بازار محسوس بود. قیمت لینک گل سرخ این قیمت به ۱۹.۰۹ دلار افزایش یافت که افزایش چشمگیر ۲٪ در ۲۴ ساعت گذشته و ۴۱.۰۹٪ در ۳۰ روز گذشته بود. علاوه بر این، حجم معاملات ۲۴ ساعته LINK نیز افزایش یافت و به ۹۴۱,۴۹۹,۶۸۶ دلار رسید که ۵.۸۱ درصد افزایش یافت.

این افزایش فعالیت و علاقه به LINK نشان دهنده افزایش اعتماد سرمایه گذاران و معامله گران به پتانسیل و سودمندی شبکه است. نقش Chainlink به عنوان یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز که داده‌های دنیای واقعی را برای قراردادهای هوشمند در بلاک چین فراهم می‌کند، برای اجرای برنامه‌های بلاک چین پیچیده حیاتی است. ارتباط یک دارایی مهم در اکوسیستم بلاک چین.

انباشت تهاجمی اخیر LINK توسط یک نهاد هنوز ناشناس موجی از حدس و گمان و علاقه را در جامعه کریپتو برانگیخته است. تحلیلگران وضعیت را از نزدیک زیر نظر دارند و سعی می کنند اهداف این سرمایه گذاری قابل توجه و تأثیر بالقوه آن بر آینده Chainlink و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال را آشکار کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا