اخبار ارز دیجیتال

قیمت زنجیره لینک (LINK) در میان انباشت اسرارآمیز ۸۳.۶ میلیون دلار افزایش می یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که یک نهنگ مرموز به انباشتن تهاجمی ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد و در پنج روز گذشته ۸۳.۶ میلیون دلار توکن LINK جمع آوری کرده است، ارزش چین لینک (LINK) افزایش یافته است. همانطور که توسط Lookonchain گزارش شده است، این نهنگ در مجموع ۴.۵۶ میلیون LINK با استفاده از ۵۵ کیف پول جدید در صرافی اصلی Binance جمع آوری کرد.

این تجمع از یک الگوی غیرمعمول از فعالیت در اطراف Chainlink پیروی می کند. همین هفته گذشته، U.Today در مورد کیف پول های ناشناخته جدیدی گزارش داد که از برداشت بیش از ۲.۲ میلیون LINK به ارزش ۴۲.۴ میلیون دلار از بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال خبر داد. علاوه بر این، هشت کیف پول جدید ۲۲۷۳۵۰ LINK به ارزش ۴.۱۲ میلیون دلار را درست قبل از افزایش قیمت قابل توجه خارج کردند.

آنچه به ویژه جالب است، زمان این برداشت ها است که همزمان با افزایش قابل توجه قیمت برای Chainlink بود. این ارز دیجیتال که در حال حاضر دارای ارزش بازار قابل توجهی است، از ابتدای ماه فوریه افزایش قابل توجهی به میزان ۳.۱ میلیارد دلار داشته است.

نمای قیمت لینک زنجیره ای (LINK).

به نظر می رسد این تجمع تهاجمی نهنگ ها و مؤسسات منجر به افزایش سهموی قیمت LINK شده است.

""
پیوند به USD CoinMarketCap

قیمت Chainlink از پایین ترین قیمت ۱۴.۵ دلار به ۲۰.۵۷ دلار افزایش یافت که افزایش قابل توجهی ۴۱.۸ درصدی را نشان می دهد. این افزایش بر تأثیر انباشت در مقیاس بزرگ بر بازارهای ارزهای دیجیتال تأکید می کند و Chainlink به عنوان یک ذینفع پیشرو در حال ظهور است.

فعالیت‌های مرموز پیرامون انباشت لینک و افزایش قیمت متعاقب آن، سرمایه‌گذاران و تحلیلگران را مجذوب خود کرده و به گمانه‌زنی‌ها در مورد روند آتی قیمت توکن در میان این معاملات در مقیاس بزرگ دامن زده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا