🚨 اخبار ارز دیجیتال

با تجمع تهاجمی نهنگ ها، قیمت Chainlink (LINK) سهموی می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار ارزهای دیجیتال به طور شگفت‌آوری شاهد افزایش قابل توجهی در قیمت Chainlink (LINK) بود زیرا نهنگ‌ها و موسسات به شدت مقادیر قابل توجهی توکن را جمع‌آوری کردند. گزارش‌های Spot On Chain نشان می‌دهد که تعدادی از تراکنش‌های بزرگ در Binance رخ داده است، که نشان‌دهنده تلاش عمدی یک سازمان یا موسسه برای جمع‌آوری LINK است.

تعداد خیره کننده ۲۲۷,۳۵۰ LINK به ارزش ۴.۱۲ میلیون دلار، به طور متوسط ​​۱۸.۱ دلار در هر لینک، از بایننس در هشت کیف پول جدید برداشت شد. قابل ذکر است، این واقعیت که این کیف پول ها فقط حاوی توکن های LINK هستند، نشان دهنده یک استراتژی متمرکز بر انباشت این ارز دیجیتال خاص است.

چیزی که به این وضعیت هیجان می‌افزاید، زمان برداشت‌ها است. بیشتر توکن‌های LINK درست قبل از افزایش ناگهانی ۷ درصدی قیمت از صرافی خارج شدند. با شروع روز با قیمت ۱۸.۱۵ دلار به ازای هر توکن، LINK به قیمت قابل توجه ۱۹.۴۲ دلار برای هر توکن افزایش یافت، که نسبت به هفته گذشته ۳۵ درصد افزایش داشت و سیگنال صعودی را برای جلسه معاملاتی امروز (دوشنبه) نشان داد.

LINK 10 مورد برتر را هدف قرار می دهد

Chainlink که در حال حاضر یک وزن سنگین در بازار ارزهای دیجیتال با ارزش بازار میلیاردها دلار است، تنها در یک هفته شاهد افزایش قابل توجه ۳.۵ میلیارد دلاری بوده است. به نظر می رسد انباشت تهاجمی توسط نهنگ ها و موسسات به این افزایش سهموی قیمت LINK دامن زده است.

""
ارزش بازار Chainlink CoinMarketCap

حرکت استراتژیک برای برداشت مقدار قابل توجهی از LINK درست قبل از افزایش قیمت، سؤالاتی را در مورد توانایی های پیش بینی این سازمان ها و تأثیر بالقوه آنها بر بازار ایجاد می کند. جامعه کریپتو مشتاقانه نظاره گر این است که چگونه این تجمع تهاجمی نهنگ ها بر روند Chainlink در آینده نزدیک تأثیر می گذارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا