🚨 اخبار ارز دیجیتال

انفجار در ChainLink (LINK) قیمت: چه اتفاقی افتاد؟ افزایش قیمت اتریوم (ETH) فاقد ستون فقرات است، آیا بیت کوین (BTC) می تواند EMA 50 را بشکند؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اتریوم هیچ قدرتی ندارد
  • بیت کوین قصد دارد پیشرفت کند

Chainlink با رشد انفجاری ۱۶ درصدی در دو روز گذشته، جلوتر از بقیه بازار کریپتو رشد کرده است. این رالی را می توان به عوامل متعددی نسبت داد. مهم ترین آنها این است که افزایش فعالیت در کیف پول هایی که قبلاً خوابیده بودند، نشان دهنده احیای حرکت در اکوسیستم Chainlink است.

آنالیتیکس افزایش ۵.۳۸ میلیاردی را در مصرف سنی نشان داد، معیاری که حرکت ارزهای دیجیتال را ضربدر تعداد روزهای غیرفعال بودن آنها می سنجد. این بسیج ناگهانی توکن‌های LINK، نوسانات و نقدینگی را به بازار تزریق کرد و باعث افزایش قیمت شد.

https://www.tradingview.com/
نمودار LINK/USDT از TradingView

از منظر فنی، قیمت Chainlink از سطوح مقاومت مهمی عبور کرده و اکنون در تلاش است تا حمایت جدیدی را شکل دهد. قیمت سطح ۱۵.۲۹ دلار را شکست، که قبلا به عنوان یک مانع اصلی مقاومت عمل می کرد. این پیشرفت، یک روند صعودی قوی را نشان می دهد، با پتانسیل رشد بیشتر در صورت تداوم حرکت.

مقاومت بعدی در حدود ۱۸.۳۹ دلار است که در صورت شکست می تواند اعتماد به روند صعودی Chainlink را تقویت کند. برعکس، در صورت عقب نشینی، سطح ۱۴.۲۹ دلار می تواند به عنوان یک حمایت جدید عمل کند و یک شبکه ایمنی برای قیمت ایجاد کند. کاهش کمتر از این می‌تواند باعث شود LINK منطقه پشتیبانی ۱۳.۱۸ دلاری را آزمایش کند، جایی که خریداران می‌توانند برای حمایت از بازار وارد عمل شوند.

اتریوم هیچ قدرتی ندارد

اتریوم، دومین شبکه غیرمتمرکز بزرگ از نظر ارزش بازار، دوره‌ای از رکود را تجربه می‌کند زیرا رشد قیمت مورد انتظار نشانه‌هایی از تزلزل را نشان می‌دهد. علیرغم برجستگی اتریوم در فضای بلاک چین، این شبکه با چالش جدی از سوی رقبایی مانند Solana مواجه است که سهم فزاینده ای از فعالیت بلاک چین را به خود اختصاص داده اند.

نگاهی دقیق تر به عملکرد قیمت اتریوم، کمبود حرکت را نشان می دهد که می تواند به کاهش کشش و حجم روی زنجیره نسبت داده شود. قیمت اتریوم در حال حاضر نزدیک به ۲۳۰۰ دلار در حال تثبیت است و در تلاش برای یافتن قدرت برای یک حرکت قاطع است. سطح مقاومت کلیدی برای تماشا ۲۳۳۷ دلار است که در آن توکن چندین بار رد شده است. پیشرفت بالاتر از این نقطه به طور بالقوه می تواند منجر به آزمایش منطقه ۲۴۵۰ دلاری شود و بارقه ای از امید را برای حرکت صعودی ارائه دهد.

با این حال، سطوح پشتیبانی تصویر محتاطانه ای را ترسیم می کنند. ۲۱۹۳ دلار به عنوان پایه فوری عمل می کند. شکستن کمتر از این می‌تواند باعث کاهش قیمت‌ها به سطح ۲۰۴۲ دلار شود که می‌تواند بیشتر احساسات بازار را کاهش دهد. فقدان حجمی که با تغییرات اخیر قیمت همراه شده است، نشان دهنده بازاری نامطمئن است که در آن سرمایه گذاران احتمالاً منتظر نشانه قوی تری هستند مبنی بر اینکه روند قبل از حرکت به موقعیت های مهم تر معکوس خواهد شد.

بیت کوین قصد دارد پیشرفت کند

بیت کوین اخیرا حرکت جسورانه ای انجام داده و از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه (EMA) که یک سطح مقاومت فنی کلیدی است، عبور کرده است. این پیشرفت نشانه‌ای از قدرت ارز دیجیتال پیشرو است و به یک معکوس بالقوه نسبت به تثبیت اخیر قیمت اشاره می‌کند.

۵۰ EMA در طول تاریخ به عنوان یک آزمون تورنسل برای جهت روند کوتاه مدت بیت کوین عمل کرده است. یک حرکت پایدار بالاتر از این خط می‌تواند احساسات صعودی را در میان سرمایه‌گذاران تایید کند، زیرا ارز دیجیتال تلاش می‌کند جای پای جدیدی برای سودهای بیشتر ایجاد کند. در حال حاضر، قیمت بیت کوین در حدود ۴۲۰۰۰ دلار در نوسان است و در تلاش است تا موقعیت خود را بالای ۵۰ EMA تثبیت کند.

از نظر تحلیل قیمت، شکست موفقیت آمیز ۵۰ EMA راه را برای بیت کوین برای آزمایش سطح مقاومت بعدی نزدیک به ۴۳۵۰۰ دلار هموار کرد. این سطح بسیار مهم است زیرا شکستن بالاتر از آن می تواند راه را برای حرکت به سمت منطقه مقاومت ۴۵۰۰۰ دلاری هموار کند. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که بیت کوین باید حرکت فعلی خود را حفظ کند تا از افت زیر ۵۰ EMA جلوگیری کند، که می تواند چشم انداز خوش بینانه را تضعیف کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا