اخبار ارز دیجیتال

رئیس CFTC از کنگره جدید می خواهد تا در مورد مقررات رمزنگاری اقدام کند

روستین بهنام گفت: ما در تهیه پیش نویس قانون و ارائه کمک های فنی در صورت درخواست ادامه خواهیم داد.

روستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC)، گفت که این آژانس به تلاش های خود برای تنظیم توکن های غیرامنیتی ادامه خواهد داد.

ونهام در اظهاراتی که در یک رویداد انجمن وکلای آمریکا در ۳ فوریه منتشر شد، گفت که بخشی از توجیه کنگره برای اجازه دادن به CFTC برای رسیدگی به مقررات ارزهای دیجیتال «ورشکستگی، شکست، اجرا» است. رئیس CFTC گفت که کمیته برای رسیدگی به شکاف‌های نظارتی “موقعیت خوبی” دارد، اما این را به قانون‌گذاران آمریکایی واگذار کرد تا قوانین را آغاز کنند.

بهنام گفت: مقررات برای محافظت از مشتریان و جلوگیری از شکست های مورد انتظار که نمی تواند در محدوده بازارهای مالی داخلی و جهانی مهار شود، ضروری است. چه یک یا چند مورد در سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۳۳ رخ دهد، ما باید اقدام کنیم. ما به ارائه پشتیبانی ادامه خواهیم داد.

به گفته رئیس CFTC، افزایش بودجه کمیته همچنین به گسترش تیم اجرایی آن کمک می‌کند که منجر به ۶۹ اقدام مرتبط با رمزنگاری از جمله FTX، Ooki DAO و غیره شده است. موارد» برای پروژه های دارایی دیجیتال.

مربوط: CFTC متهم به “تنظیم آشکار از طریق اجبار” در مورد پرونده Oki DAO است

ساختار سیاسی کنگره ۱۱۸ کمی متفاوت از کنگره های قبلی خواهد بود، اما مشخص نیست که آیا اختیارات اضافی به CFTC تحت رهبری بنهام اعطا خواهد شد یا خیر. یکی از لایحه هایی که قانونگذاران ممکن است تجدید نظر کنند، قانون نوآوری مالی مسئول Lummis-Gilibrand است. این لایحه برای اولین بار در ژوئن ۲۰۲۲ با هدف پرداختن به نقش CFTC و کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد مقررات ارزهای دیجیتال ارائه شد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا