اخبار ارز دیجیتال

CFTC مجددا اتر را به عنوان یک کالا در پرونده های دادگاه اعلام می کند

طبق تست هوی، جامعه امیدوار است که ادعای CFTC این ادعا را که سکه‌های شرط‌بندی شده اوراق بهادار هستند، تقویت کند.

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) اتر (ETH) را در پرونده دادگاه ۱۳ دسامبر خود مجدداً به عنوان یک کالا طبقه بندی کرده است. تولید – محصول.

در شکایت علیه Sam Bankman-Fried، FTX و شرکت خواهرش Alameda Research، رگولاتورها مکرراً اتر، بیت کوین (BTC) و Tether (USDT) را طبق قوانین ایالات متحده «کالا» نامیدند.

«برخی دارایی‌های دیجیتال «کالاها» هستند، از جمله بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH)، تتر (USDT) و غیره، که در بخش ۱a (9) قانون تعریف شده‌اند، ۷ USC § ۱a (9). ”

با این حال، به نظر می رسد در CFTC بر سر اینکه آیا اتر باید به عنوان یک کالا در نظر گرفته شود، حداقل در چند هفته گذشته، اختلاف نظر وجود دارد.

در یک رویداد رمزنگاری که در ۳۰ نوامبر در دانشگاه پرینستون برگزار شد، رئیس CFTC، راستین بنهام گزارش داد که بیت کوین تنها دارایی رمزنگاری است که باید به عنوان یک کالا در نظر گرفته شود.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز در ماه های اخیر موضع نامشخصی در مورد اتر اتخاذ کرده است.

در مصاحبه ای با جیم کرامر در ۲۷ ژوئن در مجری The Mad Money Show، جنسلر اذعان کرد که بیت کوین یک کالا است و افزود: “این تمام چیزی است که من سعی می کنم بگویم.”

جنسلر قبلاً پیشنهاد کرده بود که اتر پس از اولین عرضه سکه یک امنیت بود، اما از آن زمان به بعد غیرمتمرکزتر و یک کالا شد.

در سپتامبر، به نظر می‌رسید که موضع او پس از انتقال اتر به Proof of Stake (PoS) با این استدلال که توکن‌های شرط‌بندی شده می‌توانند اوراق بهادار تحت آزمون Howey را تشکیل دهند، دوباره تغییر کرد.

تعیین دارایی های کریپتو در ایالات متحده از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا CFTC قراردادهای آتی کالا را تنظیم می کند و اوراق بهاداری مانند اوراق قرضه و سهام توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تنظیم می شود.

مربوط: قاضی به CFTC دستور داد تا از بنیانگذار Oki DAO شکایت کند

به گفته جفری اسپریچر، مدیر عامل شرکت Intercontinental Exchange، الیزابت وارن، سناتور شکاک رمزارز، ظاهراً در حال کار بر روی لایحه‌ای است که به SEC بیشتر اختیارات نظارتی بر صنعت کریپتو می‌دهد. (مدیر عامل شرکت) همچنین مطمئن است که با ارزهای دیجیتال مانند اوراق بهادار رفتار خواهد شد. نشست ۶ دسامبر نشان داد که این امر باعث حمایت بهتر از مصرف کننده می شود.

با این حال، بلژیک موضع متفاوتی در مورد این نام گذاری اتخاذ کرده است، به طوری که سازمان خدمات مالی و بازار در گزارشی در ۲۲ نوامبر استدلال کرد که بیت کوین، اتر و سایر دارایی های رمزنگاری که صرفاً در کد رایانه ای منتشر شده اند، اوراق بهادار نیستند.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا