اخبار ارز دیجیتال

کمیسر CFTC از دفاتر ریپل بازدید می کند، تصمیم در مورد پرونده SEC در حال ظهور است

نتیجه شکایت SEC علیه ریپل می‌تواند بر اینکه آیا CFTC یا SEC نقش بیشتری در برخورد با توکن XRP به‌عنوان یک کالا یا امنیت دارند، تأثیر بگذارد.

کارولین فام، یکی از پنج عضو کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC)، پیش از تصمیم دادگاهی که می‌تواند بر نحوه برخورد قانون‌گذاران با توکن‌های XRP تأثیر بگذارد، مدیرعامل ریپل است. من با یک براد گارلینگ‌هاوس خاص جلسه‌ای داشتم.

در توییتی در روز دوشنبه، فام گفت او از دفتر ریپل لبز به عنوان بخشی از یک “تور آموزشی” در مورد ارزهای دیجیتال و بلاک چین بازدید کرد.بعدها خانه دخترانه زمزمه کرد بازدید کمیسر با “تعامل خصوصی-عمومی” همراه بود – احتمالاً به شرکت‌های دارای سرمایه خصوصی مانند ریپل که با تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده تعامل دارند، اشاره می‌کرد.

زمان بازدید فام در مقایسه با رویکرد کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) واکنش‌های رسانه‌های اجتماعی بیشتری به رویکرد CFTC برای مشارکت در شرکت‌های ارزهای دیجیتال و پروژه‌های توکن نشان داد. در روز شنبه، SEC و Ripple در یک دعوی حقوقی مبنی بر اینکه فروش XRP شرکت قوانین اوراق بهادار را نقض کرده است، درخواست‌هایی برای قضاوت خلاصه کردند. این شکایت از دسامبر 2020 ادامه دارد.

نتیجه دعوای SEC می‌تواند تأثیر بگذارد که تنظیم‌کننده‌های فدرال نقش بیشتری در برخورد با توکن‌های XRP به‌عنوان کالا یا اوراق بهادار دارند.خانه دخترانه ادعا کرد روز شنبه، SEC “هیچ علاقه ای به اعمال قانون ندارد”، با این استدلال که تنظیم کننده “به دنبال گسترش صلاحیت خود فراتر از اختیارات اعطا شده توسط کنگره است.”

مربوط: SEC در مقابل دادخواست ریپل: هر آنچه که باید بدانید

تحت ریاست گری جنسلر، SEC تعدادی اقدامات اجرایی را علیه پروژه‌های رمزنگاری و حوزه‌های مرتبط دنبال کرده است. در شکایتی در ماه ژوئیه علیه مدیر محصول سابق کوین بیس، رگولاتور 9 توکن را به عنوان «اوراق بهادار ارزهای دیجیتال» که تحت اختیار آن قرار دارند، برچسب‌گذاری کرد. سریع انتقاد از زنان آن زمان.

Cointelegraph با CFTC تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا