اخبار ارز دیجیتال

مرسینگر، کمیسر CFTC می‌گوید زمان آن رسیده که در مورد مقررات ارزهای دیجیتال اقدام کنیم.

این کمیسیونر گفت که کنگره ممکن است مجبور باشد در روابط بین تنظیم کننده ها مداخله کند، اما هر دو نقش دارند. تا آن زمان، بار بر دوش دولت است.

سامر مرسینگر، کمیسر کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) پیشنهاد کرده است که ممکن است زمان رسیدگی به مقررات کریپتو فرا رسیده باشد. مرسینگر در اجلاس بلاک چین در تگزاس در 18 نوامبر صحبت کرد که برای تنظیم مؤثر ارزهای دیجیتال در ایالات متحده چه چیزی لازم است.

مرسینگر درباره کریپتو گفت: «احتمالاً 70 تا 80 درصد چیزی است که این روزها درباره آن صحبت می کنیم.» من باید بفهمم چه خبر است. […] برای پیشبرد سیاست ”

مرسینگر در این مسیر پیشرفت هایی را شاهد بوده است. «شاید ما مرحله آموزش را پشت سر گذاشته باشیم، اما اکنون عمل است. [stage]او گفت: “اما این یک موضوع حزبی نیست، بنابراین یک موضوع سیاسی جالب است.”

مرسینگر ادامه داد: CTFC و کمیسیون بورس و اوراق بهادار در نهایت موضوع صلاحیت قضایی را حل خواهند کرد. او گفت: “هر دو نقش دارند. شما باید آن را درک کنید تا کار کند.” ممکن است به کمک نیاز داشته باشید.

ممکن است کنگره مجبور شود بگوید، نه، نه، نه، ما واقعاً باید با هم کار کنیم. […] و این زمانی است که ملاقات می کنید و اینجا چیزی است که در مورد آن صحبت می کنید.

اثبات ذخایر در زمان واقعی می‌تواند به بخشی از مقررات دارایی دیجیتال در آینده تبدیل شود. مرسینگر گفت: “ما از نهادهای تحت نظارت چنین انتظاری داریم. ما هر روز آن را نمی خواهیم، ​​اما می توانیم. و من فکر می کنم این عادلانه است.” “کنترل ها ممکن است غیرمتمرکز باشند، اما ما وجوه مشتریان خود را می گیریم و آنها را در این مکان مرکزی قرار می دهیم که تنظیم کننده ها بتوانند ببینند و ببینند.”

مرتبط: رگولاتورهای ایالات متحده در گزارش جدید سرکوب ارزهای رمزپایه را “به شدت” ترویج می کنند

مرسینگر گفت: در این میان، تا زمانی که تصمیمی در سطح فدرال گرفته نشود، ایالت ها خط اول دفاع خواهند بود. در واشنگتن، ما گاهی فراموش می کنیم که ایالت اولین بازیگر، اولین تنظیم کننده است و نقش کلیدی را ایفا می کند. این مایه تاسف است.

مرسینگر، یک جمهوری خواه، در ماه دسامبر توسط جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، نامزد CTFC شد. او با رفتار کمیته با Oki DAO مخالفت کرد و آن را با اجبار تنظیم کرد.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا