اخبار ارز دیجیتال

کمیسر CFTC خواستار استانداردهای جهانی صنعت در مقررات رمزنگاری است

کارولین فام، کمیسر CFTC گفت که بحث‌های سطح بالا در مورد استانداردهای جهانی در خارج از ایالات متحده در حال انجام است.

کارولین فام، کمیسیونر کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) اخیراً از قانون‌گذاران خواسته است تا راهنمایی‌های واضح‌تری در مورد دارایی‌های ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۳ ارائه کنند.

فام در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت که بحث با بازیگران جهانی در مورد مقررات ارزهای دیجیتال در حال حاضر در جریان است. مقامات دولتی گفتند در حال حاضر بحث های خارجی زیادی در مورد استانداردهای صنعت جهانی برای مقررات ارزهای دیجیتال در حال انجام است.

به گفته فام، او بیش از ۷۵ جلسه با سهامداران مختلف برای بحث در مورد موضوعات مختلف مرتبط با مقررات ارز دیجیتال برگزار کرده است. کمیسر CFTC تأکید کرد که «بحث‌های بسیار سطح بالایی» در خارج از ایالات متحده در مورد اینکه چه استانداردهایی می‌تواند در سطح جهانی اعمال شود، وجود دارد.

وقتی از فام در مورد مسائل اخیری که کاستی‌های موجود در صنعت را برجسته کرده‌اند، مانند مسائل حقوقی Gemini و Genesis پرسیده شد، فام گفت که تنظیم‌کننده‌ها «از تنظیم‌کننده‌های موجود می‌خواهند تا وضوح بسیار مورد نیاز را ارائه دهند.» من گفتم باید در مورد نحوه استفاده از آن فکر کنم.

این کمیسیونر گفت که این به معنای شناسایی ابزار مالی رمزنگاری و حفظ آن با استانداردهای مشابه با سایر ابزارهای مالی است. فام گفت، علاوه بر این، باید به شناسایی چارچوب‌هایی که برای فعالیت‌های رمزنگاری غیرمالی و موارد استفاده از فناوری بلاک چین اعمال می‌شود نیز توجه شود.

فام همچنین گفت که امیدوار است در سال ۲۰۲۳ راهنمایی های بیشتری از سوی تنظیم کننده های مستقر در ایالات متحده ارائه شود. او گفت:

کاری که من می‌خواهم انجام دهم این است که CFTC و سایر تنظیم‌کننده‌ها راهنمایی‌های بیشتری در سال جاری ارائه کنند و من بسیار امیدوار هستم که احتمالاً وضوح بیشتری در ایالات متحده وجود داشته باشد.

در نهایت، آقای فام گفت که مهم است که به جای رضایت از «وضع موجود» به این فکر کنیم که چه کارهای بیشتری می توان انجام داد.

مربوط: کمیسیونر CFTC دفتری را با تمرکز بر سرمایه گذاران کریپتو پیشنهاد می کند

در اخبار دیگر، اندرو بیلی، رئیس بانک انگلستان، اخیرا نیاز به پوند دیجیتال را زیر سوال برد. به گفته افراد آشنا، بریتانیا در حال حاضر یک سیستم پرداخت دارد، بنابراین ممکن است به ارز دیجیتال بانک مرکزی نیاز نداشته باشد.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا