🚨 اخبار ارز دیجیتال

کمیسر CFTC خواستار برنامه آزمایشی برای تنظیم ارز مجازی است

کمیسر کارولین فام خواستار شروع برنامه آزمایشی با یک میزگرد ذینفعان شد و CFTC قوانینی را در رابطه با ریسک هایی که سرمایه گذاران خرد با آن مواجه هستند پیشنهاد و تصویب کند.

کارولین فام، کمیسر کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC)، یک برنامه آزمایشی محدود را برای رسیدگی به مقررات ارزهای دیجیتال پیشنهاد کرد.

فام در پیامی از پیش ضبط شده برای رویداد ۷ سپتامبر مؤسسه کاتو گفت که قصد دارد پس از یک میزگرد عمومی یک برنامه آزمایشی بازار دارایی های دیجیتال را پیشنهاد کند و افزود که ایالات متحده به زودی او استدلال می کند که ممکن است نیاز به “برداشتن” داشته باشیم. ارزهای رمزنگاری شده صلاحیت دوستانه او پیشنهاد کرد که این برنامه مشابه جعبه های سندی نظارتی است که قبلا در سطح ایالت معرفی شده بود.

فام گفت: برنامه های آزمایشی می توانند چارچوبی برای فناوری های نوظهور و ساختارهای بازار تحت قوانین و مقررات موجود ایجاد کنند. ما با اجرای آزمایشی، جمع‌آوری داده‌ها، و توسعه یک رویکرد عملی برای توکن‌سازی، به مأموریت خود برای تقویت بازارهای باز، شفاف، رقابتی و از نظر مالی سالم ادامه می‌دهیم. امیدوارم بتوانیم اطمینان حاصل کنیم که از آن محافظت می‌کنیم.»

آقای فام یک میزگرد با سهامداران تشکیل داد و از CFTC خواست قوانین ریسک ارز مجازی را بر اساس برنامه های آزمایشی قبلی پیشنهاد و تصویب کند. در پایان برنامه، کمیته تصمیم خواهد گرفت که آیا تغییرات را دائمی کند یا خیر.

مربوط: CFTC حکم پیش فرض ۵۴ میلیون دلاری را علیه معامله گران در طرح کلاهبرداری کریپتو صادر می کند

فام که از آوریل ۲۰۲۲ در CFTC کار می کند، یکی از پنج کمیسیونی است که خواستار شفافیت در مقررات ارز مجازی شده اند. او علاوه بر حمایت از کمیته مشاوره بازار جهانی کمیسیون، ابتکاراتی را با هدف محافظت از سرمایه‌گذاران خرد در ارزهای دیجیتال پیشنهاد کرد.

برنامه آزمایشی پیشنهادی به دنبال تلاش‌های قانون‌گذاران ایالات متحده برای شفاف‌سازی نقش CFTC و کمیسیون بورس و اوراق بهادار در تنظیم ارزهای دیجیتال انجام می‌شود. در ماه ژوئیه، کمیته خدمات مالی مجلس، قانون نوآوری و فناوری مالی برای قانون قرن بیست و یکم را تصویب کرد که احتمالاً تا سال ۲۰۲۴ در مجلس رای گیری می شود.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا