اخبار ارز دیجیتال

رئیس CFTC می گوید بایننس عمدا قوانین مربوط به معاملات آتی و کالاها را زیر پا گذاشته است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

روستین بهنام، رئیس CFTC اخیراً در یک رویداد عمومی در دانشگاه پرینستون علیه بایننس و رهبری آن صحبت کرد.

روستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) اخیراً در مورد اتهامات مطرح شده علیه بایننس صحبت کرد و گفت که رهبری صرافی ارزهای دیجیتال درگیر بر تجارت کالاها و معاملات آتی نظارت داشته است. قانون

بلومبرگ در یک گفتگوی کنار آتش در کنفرانس DeCenter Spring در دانشگاه پرینستون در ۱۴ آوریل گفت که آقای بنهام به شرکت کنندگان گفت که رهبران بایننس عمداً شهروندان آمریکایی را از شرکت در تبادل نظر منصرف کرده اند. از جمله اجازه دادن. استفاده از شبکه های خصوصی مجازی (VPN) و سایر ابزارهای مبهم سازی.

بنهام در این مراسم گفت: «اینها افراد ساده ای نیستند. آنها یک شرکت بزرگ راه‌اندازی کردند که قراردادهای آتی و مشتقات را به مشتریان در ایالات متحده ارائه می‌دهد.» او افزود: ما درک روشنی داریم که به آن عمل می‌کنیم.

این اظهارات در حالی مطرح می شود که CFTC شکایتی علیه بایننس و مدیر عامل آن Changpeng “CZ” Zhao به اتهام نقض تجارت تنظیم کرده است. بر اساس گزارش کوین تلگراف، «CFTC معاملات آتی ثبت نشده، ارائه گزینه های غیرقانونی کالا، عدم ثبت نام به عنوان معامله گر آتی، عدم ثبت نام به عنوان بازار قرارداد تعیین شده یا سوآپ را انجام داده است. عدم اجرای AML/KYC: اقدامات متقابل و دور زدن.

مربوط: مدیر عامل بایننس CZ: قانونگذاران برای قوانین مناسب نیاز به درک عمیقی از ارزهای دیجیتال دارند

اصل دعوای CFTC علیه بایننس این است که بایننس و CZ علیرغم سیاست‌هایی که چنین رفتاری را منع می‌کند، به حضور در مشتریان ایالات متحده ادامه دادند، که منجر به این فرضیه شد که شرکت عمداً در فعالیت‌های غیرقانونی شرکت کرده است. این سازمان متهم است که یک تجارت را نقض می کند که قوانین مبارزه با پولشویی ایالات متحده را نقض می کند.

در حال حاضر مشخص نیست که چرا کمیسر CFTC در بحث عمومی بیهوده در مورد تحقیقات در حال انجام شرکت می کند. بایننس همچنان بر پیوستن به تعهد حسن نیت ما برای انطباق جهانی اصرار دارد.نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا