🚨 اخبار ارز دیجیتال

رئیس بهنوم: یک سوم از تمام اقدامات اجرایی ارزهای دیجیتال CFTC در سال جاری انجام شد.

روستین بهنام، رئیس CFTC، با مخاطبان نمایشگاه صنعت مالی در مورد کار این آژانس در فضای رمزنگاری و نیاز به قوانین مدرن صحبت کرد.

روستین بهنوم، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) در رویداد اکسپو ۲۰۲۳ انجمن صنعت مالی در شیکاگو، کار این کمیسیون در حوزه کریپتو و نیاز به قوانین به روز شده را برجسته کرد. او تلاش های بخش اجرای CFTC را به عنوان “یک ضربان قلب ثابت” توصیف کرد.

بنهام در یک نسخه متنی از سخنرانی اصلی خود به گروه‌های صنعتی، ۶ میلیارد دلاری را که آژانسش در سال ۲۰۲۳ به عنوان جریمه جمع‌آوری کرده بود، توضیح داد. وی در ادامه افزود:

«چهل و پنج نفر از آنها [enforcement] پرونده های امسال شامل جرایم مربوط به دارایی های دیجیتال است و بیش از ۳۴ درصد از ۱۳۱ پرونده مشابهی را که توسط کمیسیون اروپا از سال ۲۰۱۵ تشکیل شده است را نشان می دهد. ”

بهنوم به یک “پرونده سابقه دار” اشاره کرد که آژانس او ​​در برابر Ooki DAO برنده شد که منجر به بسته شدن سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) و جریمه ۶۴۳۵۴۲ دلاری شد. گفته می شود که در یک حکم نکول علیه Ooki DAO، دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی کالیفرنیا حکم داد که DAO تحت قانون بورس کالا در سال ۱۹۳۶ (CEA) “شخصی” است.

بهنوم به CEA بازگشت تا در مورد مسیر آینده خود صحبت کند. او گفت: «بنیان عصر مدرن ما بی واسطه‌گری است که توسط فناوری‌های نوآورانه مانند DeFi، هوش مصنوعی و وای‌فای استاندارد ایجاد شده است، اما افزود:

محدودیت‌های CEA که اساساً در دوره‌ای دیگر ایجاد شده‌اند، موانع واقعی برای پرداختن به قوانین و سیاست‌هایی ایجاد می‌کنند که برای مأموریت ما ضروری هستند، اما خارج از محدوده ما هستند.»

علاوه بر این، این محدودیت ها “به زور” هستند[e] برای اطمینان از اینکه ما در محدوده اختیارات مورد نظر خود عمل می کنیم، سازمان های دولتی در تلاش هایی که به طور فزاینده ای مصرف کننده منابع هستند، مشارکت خواهند کرد. ”

به گفته بنهام، “رشد دیجیتالی شدن و وعده DeFi” این است که یکپارچگی عمودی در سراسر بازارهای مالی رخ می دهد، که منجر به نگرانی های نظارتی می شود، و “حفاظت از مشتری اکنون معنای متفاوتی دارد.”

مرتبط: کمیسر CFTC خواستار برنامه آزمایشی برای تنظیم ارزهای دیجیتال است

اظهارات بهنوم بازتاب گری جنسلر، کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار بود که گفت قوانین مالی دوران رکود بزرگ نباید تغییر کند زیرا “در ۹۰ سال گذشته مزایای قابل توجهی برای سرمایه گذاران و رشد اقتصادی فراهم کرده است.” سمت رئیس

آقای بهنوم همچنین به طور غیرمستقیم به محدودیت‌های مربوط به اختیارات اجرایی CFTC پرداخت. “برای پیشنهاد که، […] ما باید منتظر بمانیم تا قربانی رنج بکشد و فعالانه برای کمک فریاد بزند. […] این مأموریت و هدف ما را تضعیف می کند.» او بعداً اضافه کرد: «من به اعمال قدرت بیشتر در فضای ارزهای دیجیتال ادامه دادم.

مجله: پاکسازی رمزارز: چقدر اعمال بیش از حد است؟


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا