اخبار ارز دیجیتال

پرونده های CFTC و SEC علیه SBF به بعد از محاکمه جنایی به تعویق افتاد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دیمین ویلیامز، دادستان ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک، به دلیل همپوشانی قابل توجه بین دعوای CFTC، SEC و DOJ، خواستار توقف دادرسی مدنی شده است.

یک قاضی نیویورک دستور دادستان ها را دریافت کرده است که از دادخواست های مدنی کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تا پس از محاکمه جنایی سام بنکمن-فرید در ماه اکتبر باقی بماند. من درخواست شما را پذیرفتم.

در 13 فوریه، قاضی منطقه ای ایالات متحده، کوین کاستل از منهتن، درخواستی مبنی بر توقف دادخواست مدنی “بدون پیش داوری” را پذیرفت.

این درخواست اولین بار در 7 فوریه توسط دادستان ناحیه جنوبی نیویورک، دامیان ویلیامز، ارائه شد، و به دنبال آن بود که هر دو پرونده مدنی علیه بنیانگذار و مدیر عامل سابق FTX باقی بماند.

ویلیامز با ذکر دلایل تمایل به اقامت، گفت که هر سه پرونده به احتمال زیاد به ارائه شواهد یکسان علیه بانکمن-فرید بستگی دارد و محاکمه وزارت دادگستری در اکتبر در این پرونده های مدنی موثر نخواهد بود. تاثیر” بر

او همچنین پیشنهاد کرد که تاخیر نکردن پرونده می تواند به SBF در محاکمه وزارت دادگستری امتیازی ناعادلانه بدهد. پرونده جنایی. ”

تیم حقوقی بانکمن-فرید با درخواست ویلیام مبنی بر باقی ماندن پرونده مخالفت نکردند.

مربوط: انحلال دهندگان FTX گزارش دادند که صرافی 2.4 میلیون دلاری “ناوگان خودرو” در باهاما دارد

در توسعه دادگاه مربوطه در 9 فوریه در رابطه با ادعاهای دستکاری شاهد SBF، قاضی لوئیس کاپلان از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ممنوعیت همه برنامه های پیام رسانی رمزگذاری شده توسط بنیانگذاران FTX را در تاریخ 21 فوریه صادر کرد. . در مورد شرایط وثیقه اش

یک هفته پیش، تیم حقوقی SBF در حال مذاکره برای قراردادی برای استفاده از برخی برنامه های رمزگذاری شده تحت نظارت دقیق بود، اما قاضی کاپلان در نهایت آن را رد کرد و به SBF یک راحتی کوچک داد. پیشنهاد کرد که آنها بیشتر علاقه مند به خاموش کردن ارتباطات رمزگذاری شده هستند تا تامین امنیت.نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا