اخبار ارز دیجیتال

حجم معاملات CEX در آوریل پس از ماه‌ها رشد کاهش یافت: Kaiko


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از سه ماه افزایش متوالی، حجم معاملات متمرکز FX به کمترین حد خود در آوریل سال جاری رسید.

صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال در ماه آوریل شاهد کاهش حجم معاملات برای اولین بار در سه ماه گذشته بودند، زیرا دارایی‌های دیجیتال به دلیل گرمای بیش از حد سه ماهه اول کاهش یافتند.

به گفته ارائه‌دهنده داده‌های بلاک چین Kaiko، حجم معاملات در صرافی‌های متمرکز پس از سه ماه افزایش در حال کاهش است.

بر اساس داده ها، حجم معاملات در ماه آوریل حدود ۵۰۰ میلیارد دلار بود که تقریباً نیمی از میزان معاملات در ماه مارس بود. این ماه از نظر حجم تا کنون کمترین میزان و اسفند بیشترین میزان را داشته است.

ارائه دهنده داده اشاره کرد که حجم تجارت تا پاییز در آوریل به سطوح قبل از سقوط FTX رسیده است.

کایکو گفت: «اما به طور کلی، بازار کریپتو به طور قابل توجهی بزرگتر از قبل از بازار صعودی ۲۰۲۰ است.

بر اساس داده های The Block، حجم معاملات نقدی در صرافی های متمرکز قانونی با ۴۳.۸ درصد کاهش به ۴۰۰.۵ میلیارد دلار در ماه آوریل رسید.

“بیشتر کاهش به دلیل اضافه کردن کارمزد بایننس به جفت های بیت کوین است.” دریافت کردمبر اساس داده ها، بایننس همچنان با برتری ۷۱.۶ درصدی، رهبر بازار است.

علاوه بر این، طبق CoinGecko، بایننس حجم معاملات ۲۴ ساعته ای در حدود ۱۰ میلیارد دلار دارد که بسیار بالاتر از نزدیک ترین رقیب خود Coinbase با ۱.۱ میلیارد دلار است.

در اواخر آوریل، کوین تلگراف گزارش داد که موجودی بیت کوین بایننس در یک ماه بیش از ۵۰۰۰۰ بیت کوین (حدود ۱.۵ میلیارد دلار) رشد کرده است. این حرکت قبل از فروش بود زیرا بیت کوین به مقاومت اصلی کمی بالای ۳۰۰۰۰ دلار رسید.

بر اساس گزارش یاهو نیوز، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، Coinbase نیز در ماه های اخیر با کاهش حجم معاملات در بازار ثابت، شاهد کاهش دانلود اپلیکیشن ها بوده است.

تام گرانت، معاون تحقیقات در Apptopia، یک شرکت تحقیقاتی که استفاده از اپلیکیشن‌ها را ردیابی می‌کند، گفت که کاهش استفاده از اپلیکیشن تصویری نزولی را برای شرکت ترسیم می‌کند.

مربوط: ممکن است قیمت بیت کوین به کاهش ۲۴.۴ هزار دلاری نیاز داشته باشد زیرا دلالان بیت کوین سود خود را حفظ می کنند

کاهش حجم CEX در حالی رخ می دهد که بازار دارایی های دیجیتال از اواسط آوریل شروع به عقب نشینی از اوج های سال ۲۰۲۳ کرد. در ۱۶ آوریل، ارزش بازار به ۱.۳۴ تریلیون دلار به بالاترین میزان در ۱۱ ماه گذشته رسید. با این حال، از آن زمان تاکنون، بازار با ۷.۵ درصد کاهش به ۱.۲۴ تریلیون دلار رسیده است.

از ابتدای سال، بازار ارزهای دیجیتال ۵۰ درصد رشد کرده است، اما در حدود ۶ هفته گذشته عمدتاً در یک محدوده باقی مانده است.

تحلیلگران معتقدند که این اصلاح احتمالاً ادامه خواهد داشت زیرا بازار تا حدودی در سه ماهه اول سال جاری بیش از حد گرم شده است.

مجله: AI Eye: “بزرگترین جهش تا کنون” در هوش مصنوعی، ابزارهای جدید و جالب، هوش مصنوعی یک DAO واقعی استنویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا