اخبار ارز دیجیتال

سایت خبری Crypto The Block پس از افشای وام ۲۷ میلیون دلاری Alameda Research استعفا داد.

بابی موران، مدیرعامل جدید، گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد مایک مک‌کافری به‌طور نامناسبی بر پوشش سایت‌های خبری Sam Bankman-Fried، FTX و Alameda Research تأثیر گذاشته است.

بابی موران از وب‌سایت خبری کریپتو Block قرار است پس از استعفای مایک مک‌کافری، که بنا بر گزارش‌ها از طریق وام‌دهی از Sam Bankman-Fried’s Alameda Research، این پلتفرم را تأمین مالی کرده است، به عنوان مدیرعامل شرکت کند.

موران در اعلامیه ای در ۹ دسامبر گفت که مک کافری تصمیم عملیاتی برای بازسازی The Block در سال ۲۰۲۱ گرفته است. این شامل مجموعه ای از وام ها به مبلغ ۲۷ میلیون دلار از Alameda Research، بازوی صندوق تامینی گروه FTX سابق Bankman Fried بود. به گفته موران، مدیر عامل سابق The Block نتوانست وام را به مدیریت سایت فاش کند و این نشان دهنده “فقدان قابل توجه قضاوت” است.

موران گفت: “هیچ کس در The Block هیچ اطلاعی از این ترتیب مالی به جز مایک نداشت.” “از تجربه خودمان، ما هیچ مدرکی دال بر اینکه مایک تلاش کرده است به طور نادرست بر اتاق خبر یا تیم تحقیقاتی، به ویژه در پوشش SBF، FTX و Alameda Research، تاثیر بگذارد، نمی بینیم.”

من از این خبر که امروز بعدازظهر به شرکت اطلاع داده شد کاملاً ناراحت هستم. ” گفت فرانک چاپارو، سردبیر عمومی The Block، گفت: زیربنای شوک من انزجار و خیانت مطلق، حرص و آز و عدم افشای اعمال مایک است. او به معنای واقعی کلمه زباله است. او هر یک از ما را در تاریکی نگه داشت.

این داستان در حال انجام است و به روز خواهد شد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا