اخبار ارز دیجیتال

صرافی های متمرکز به دروازه هایی برای DeFi تبدیل می شوند: تعریف مجدد امور مالی

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

100 توکن برتر DeFi هفته ای ترکیبی داشتند و بیشتر توکن ها در محدوده های مشابه هفته قبل به تجارت خود ادامه دادند.

به Finance ReDefined خوش آمدید. این خبرنامه هفتگی ما با بینش های مهم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. خبرنامه ای ایجاد شده تا مهم ترین تحولات هفته گذشته را به شما ارائه دهد.

هفته گذشته، DeFi شاهد پیشرفت‌های جدیدی در اثبات‌های دانش صفر (اثبات ZK) به عنوان یک راه‌حل مقیاس‌پذیر بود، زیرا پروتکل‌های DeFi بیشتری از این فناوری استفاده کردند.

لایحه جدید DeFi سنای ایالات متحده مورد بررسی دقیق قرار گرفته است، اگرچه لزوماً از نوع مثبت نبود، زیرا بسیاری از سهامداران این لایحه را “غیرعملی” محکوم کردند.

مدیرعامل بنیاد dydx پیش‌بینی جسورانه‌ای کرده است که صرافی‌های متمرکز در نهایت به دروازه DeFi تبدیل می‌شوند، در حالی که Polygon 2.0 پایه و اساس حکمرانی غیرمتمرکز را ایجاد می‌کند.

100 توکن برتر دی‌فای هفته سخت دیگری را پشت سر گذاشتند و بیشتر توکن‌ها در همان محدوده هفته گذشته معامله می‌کنند.

صرافی های متمرکز دروازه هایی برای DeFi – مدیر عامل بنیاد DYdX خواهند بود

بنیاد dYdX، یک سازمان غیرانتفاعی مستقل DeFi که برای پشتیبانی از پروتکل dYdX تأسیس شده است، اخیرا آخرین نسخه خود، v4 را در یک شبکه آزمایشی عمومی راه اندازی کرد. به گفته بنیاد، این به dYdX اجازه می‌دهد تا راه‌اندازی قریب‌الوقوع برنامه‌ریزی‌شده شبکه اصلی v4 را که بنیاد ادعا می‌کند به معنای تمرکززدایی کامل dYdX است، ارائه دهد.

همانطور که کوین تلگراف اخیرا گزارش کرده است، راه اندازی شبکه آزمایشی پنجم ژوئیه چهارمین نقطه عطف از پنج نقطه عطف تعیین شده توسط dYdX در نقشه راه سال 2022 برای تمرکززدایی است.

به خواندن ادامه دهید

Polygon 2.0 بنیاد حکومت غیرمتمرکز را راه اندازی کرد

Polygon Labs کار توسعه‌ای را با هدف شامل کردن تمام بلاک‌چین‌ها و برنامه‌های کاربردی در شبکه Polygon با هدف دموکراتیک کردن فرآیند ارتقا و تشویق مشارکت جامعه آغاز کرده است.

در 19 ژوئیه، توسعه دهندگان شرکت پیشنهاد کردند که مکانیسم حاکمیتی را برای نقشه راه آینده Polygon 2.0 اصلاح کنند و چندین لایه 2 را در شبکه ایجاد کنند.

به خواندن ادامه دهید

Coincentre و Blockchain لایحه DeFi سنای ایالات متحده را «غیر ممکن» محکوم کردند

گروه‌های حامی صنعت کریپتو لایحه جدید پیشنهادی سنای ایالات متحده را به عنوان رویکردی آشفته برای تنظیم بخش DeFi محکوم کرده‌اند.

در 20 ژوئیه، اندیشکده رمزارز Coin Center و گروه حمایت از رمزارز، انجمن بلاک چین بیانیه‌های جداگانه‌ای منتشر کردند و این لایحه را یک قانون تنظیم DeFi «مشکل‌ساز»، «غیرقابل اجرا» و «غیرقانونی» خواندند.

به خواندن ادامه دهید

Chainlink پروتکل متقابل زنجیره ای را برای پل زدن بلاک چین ها به TradFi راه اندازی می کند

توسعه دهندگان پشت پروتکل Chainlink و توکن LINK بومی آن، پروتکل متقابل زنجیره ای را راه اندازی کرده اند که هدف آن ایجاد قابلیت همکاری بین شرکت های مالی سنتی و بلاک چین های عمومی و خصوصی است.

در پستی در 17 ژوئیه در وبلاگ Chainlink، کمال الموجاهد، مدیر ارشد محصولات آزمایشگاه های چین لینک، اعلام کرد که پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای این شرکت تحت دسترسی زودهنگام در اتریوم، بهمن، پلیگون، آربیتروم و خوش بینی راه اندازی شده است.

به خواندن ادامه دهید

پروتکل DeFi Liquidity ZkEVM Rollup Linea را اضافه می کند ConsenSys-Developed

با محبوبیت روزافزون راه‌حل‌های مقیاس‌بندی لایه ۲ مبتنی بر اثبات‌های ZK، پروتکل نقدینگی مالی غیرمتمرکز Symbiosis پشتیبانی از Linea، یک راه‌حل مقیاس‌گذاری مبتنی بر ماشین مجازی اتریوم (zkEVM) با دانش صفر برای مبادلات زنجیره‌ای متقابل توسعه‌یافته توسط ConsenSys را اضافه کرده است.

Symbiosis در بیانیه ای اعلام کرد که Linea یک مجموعه zkEVM برای توسعه دهندگان است که با اتریوم سازگار است، به این معنی که توسعه دهندگان می توانند از بسیاری از زیرساخت های موجود خود برای ایجاد راه حل های چند دارایی دوباره استفاده کنند. Linea از بیش از 100 پروتکل، ابزار توسعه‌دهنده و برنامه‌های غیرمتمرکز تشکیل شده است و می‌تواند یک ابزار مقیاس‌پذیری مفید برای توسعه‌دهندگان در اکوسیستم اتریوم باشد.

به خواندن ادامه دهید

مروری بر بازار دیفای

ارزش بازار DeFi پس از سه هفته نزولی شاهد افزایش صعودی بوده است. داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که 100 توکن برتر DeFi هفته‌ای قوی داشته‌اند و بیشتر توکن‌ها سبز معامله می‌شوند. کل مبلغ قفل شده در پروتکل های DeFi زیر 50 میلیارد دلار باقی مانده است.

از اینکه مرور کلی این هفته از تاثیرگذارترین تحولات DeFi را خواندید متشکریم. جمعه آینده برای داستان‌ها، بینش‌ها و آموزش‌های بیشتر درباره این جهان پویا در حال پیشرفت، دوباره سر بزنید.

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا