اخبار ارز دیجیتال

تمرکز جمهوری آفریقای مرکزی بر چارچوب قانونی برای پذیرش کریپتو

کمیسیون ۱۵ عضوی وظیفه دارد روی چارچوب قانونی کار کند که به ارزهای دیجیتال اجازه می دهد در جمهوری آفریقای مرکزی کار کنند و توسعه اقتصاد ملی را تسهیل کند.

جمهوری آفریقای مرکزی (CAR)، کشوری در حال توسعه در آفریقای مرکزی، کمیته ای متشکل از ۱۵ عضو را ایجاد کرده است که مسئول تهیه پیش نویس قانون در مورد استفاده و رمزگذاری ارزهای دیجیتال در منطقه است.

به گفته Faustin-Archange Touadéra، رئیس CAR، ارزهای دیجیتال می توانند به ریشه کن کردن موانع مالی در کشور کمک کنند. او معتقد به ایجاد محیطی مناسب برای کسب و کار بود که توسط یک چارچوب قانونی برای استفاده از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می شود. در اینجا ترجمه تقریبی از بیانیه مطبوعاتی رسمی آمده است:

با دسترسی به ارزهای رمزنگاری شده، موانع مالی که تاکنون وجود داشته از بین رفته است و هدف اصلی از اقدامات اتخاذ شده توسط دولت، توسعه اقتصاد ملی است.

کمیته مسئول تهیه پیش نویس لایحه رمزنگاری متشکل از ۱۵ کارشناس از پنج وزارتخانه CAR – وزارت معادن و زمین شناسی، وزارت آب، جنگلداری، شکار و شیلات، وزارت کشاورزی و توسعه روستایی و برنامه ریزی شهری است. · ارتقاء زمین. اصلاحات/شهر/مسکن و وزارت دادگستری، حقوق بشر و حکومتداری خوب.

از طریق همکاری، اعضا موظف به کار بر روی یک چارچوب قانونی هستند که به ارزهای دیجیتال اجازه می دهد در جمهوری آفریقای مرکزی کار کنند و توسعه اقتصاد ملی را تسهیل کنند.

مربوط: بیت کوین، کورال کوین، جمهوری آفریقای مرکزی

ابتکار ارزهای دیجیتال از قاره آفریقا نقطه عطف دیگری است زیرا صرافی ارزهای دیجیتال نیجریه Roqqu پس از دو سال انتظار برای تایید مقررات، مجوز ارز دیجیتال را در منطقه اقتصادی اروپا دریافت کرده است.

بنجامین اونومور، مدیر عامل شرکت Roqqu به کوین تلگراف گفت که آفریقایی های فراساحلی بیش از ۵ میلیارد دلار به اقوام ارسال کرده اند و سیستم حواله فعلی روند را کند می کند.

“استفاده از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان وسیله ای برای حل این مشکل بسیار منطقی است. ارزهای رمزنگاری شده می توانند به پر کردن شکاف و کاهش هزینه ها هنگام جابجایی پول در سراسر جهان کمک کنند. مسیری سریع تر و ارزان تر است. این نقطه اصلی مشکلی است که ما می خواهیم حل کند.»نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا