اخبار ارز دیجیتال

جمهوری آفریقای مرکزی پروژه مرجانی را برای نمادسازی زمین و منابع گسترش می دهد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

اکنون یک سال است که روی توکن سازی دارایی کار می کنیم. این پروژه جاه طلبانه همچنین شامل شهروندی سرمایه گذار و جزایر درون متاورس می شود.

جمهوری آفریقای مرکزی (CAR) پروژه بلاک چین سانگو خود را برای توکن کردن زمین و منابع طبیعی گسترش داده است. این کشور یکی از فقیرترین و دوستدار ارزهای دیجیتال در جهان است و یکی از تهاجمی ترین کشورها در زمینه نوآوری ارزهای دیجیتال است.

طبق اعلامیه ارسال شده در X (توئیتر سابق)، کنگره CAR در 24 ژوئیه قانونی در مورد توکن سازی زمین و منابع طبیعی تصویب کرد. در میان سایر مقررات این قانون، ویزای تجاری از این پس به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود و به شهروندان و خارجی ها اجازه می دهد ویزا دریافت کنند. کسب و کار خود را «آسان» شروع کنید و در زمینه املاک، کشاورزی، توسعه منابع طبیعی و جنگلداری مجوز بگیرید. در بیانیه ای آمده است که این قانون “به اتفاق آرا” تصویب شده است.

CAR سال گذشته و اندکی پس از راه اندازی پروژه Sango در ماه می 2022، قصد خود را برای توکن کردن منابع طبیعی اعلام کرد. پروژه Sango همچنین خواستار ایجاد متاورز جزیره رمزنگاری شده خود شد.

مرتبط: نمادسازی کالا کمک اقتصادی مورد نیاز آفریقا است

تلاش های CAR برای قرار گرفتن خود به عنوان یک پیشگام در پذیرش ارزهای دیجیتال با موانع قابل توجهی روبرو است. جمهوری آفریقای مرکزی اولین کشور آفریقایی و دومین کشور در جهان بود که بیت کوین (BTC) را به عنوان پول ملی خود در آوریل 2022 پذیرفت. گزارش شده است که این موقعیت را در ماه مه سال جاری لغو کرد. این کشور همچنین به عنوان تلاشی برای جایگزینی فرانک CFA (جامعه مالی آفریقا) کریپتوکارنسی خود را منتشر کرده است. Sango هرگز قرار نبود یک ارز دیجیتال بانک مرکزی باشد.

لوگوی Sango روی بیت کوین قرار گرفته است.منبع: سایت مرجانی

قبل از راه اندازی، Sango با موانع متعددی از جمله رد برنامه های شهروندی مربوط به Sango توسط دادگاه قانون اساسی روبرو بود. با وجود این، Coral همچنان یک برنامه شهروندی 60000 دلاری را در وب سایت Coral Project ارائه می دهد. این کشور همچنین در حال بررسی معرفی سایر ارزهای دیجیتال است.

صندوق بین المللی پول که مخالف معرفی بیت کوین توسط CAR بود، رشد تولید ناخالص داخلی این کشور را در سال جاری 2.2 درصد تخمین زد.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا