اخبار ارز دیجیتال

سلسیوس می‌خواهد مهلت درخواست‌ها را با افزایش هزینه‌های وکالت تمدید کند

هزینه های اداری ناشی از روند ورشکستگی در حال حاضر از ۵۳ میلیون دلار فراتر رفته است و تاخیرهای مداوم ثروت سلسیوس را از بین می برد.

وام دهنده ورشکسته ارز دیجیتال سلسیوس شبکه قصد دارد درخواستی را برای تمدید مهلت ارسال مطالبات کاربران تا یک ماه دیگر ارائه کند.

جامعه کریپتو شروع به وحشت کرده است و خاطرنشان می کند که هزینه های قانونی درجه سانتیگراد همچنان بالا می رود و به ثروت وام دهندگان می خورد.

در توییتر در ۲۹ دسامبر کارگردان، سلسیوس اعلام کرد که به دنبال تمدید مهلت صورتحساب فعلی از ۳ ژانویه ۲۰۲۳ تا اوایل فوریه ۲۰۲۳ خواهد بود.

دادگاه ورشکستگی قرار است در ۱۰ ژانویه به این درخواست رسیدگی کند و طبق سلسیوس انتظار می رود مهلت ۳ ژانویه حداقل تا آن زمان تمدید شود.

فرآیند مطالبات به طلبکارانی که معتقدند در جریان رسیدگی به ورشکستگی مستحق پرداخت هستند، اجازه می دهد تا ادعاهایی را مطرح کنند. تا کنون، طلبکاران سلسیوس بیش از ۱۷۲۰۰ ادعا را تا ۲۹ دسامبر ثبت کرده اند.

اما به نظر می رسد طلبکاران سلسیوس ناآرام هستند زیرا از زمانی که درجه سانتیگراد برای اولین بار در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرد، هزینه های اداری همچنان در حال افزایش است. طبق گزارش ۲۷ دسامبر فایننشال تایمز، بانکداران، وکلا و سایر مشاوران قبلاً ۵۳ میلیون دلار هزینه در پرونده ورشکستگی دریافت کرده بودند.

به عنوان مثال، یک صورت‌حساب در ۱۵ دسامبر از یکی از شرکت‌های حقوقی که نماینده سلسیوس، کرکلند و الیس هستند، خواستار دریافت بیش از ۹ میلیون دلار هزینه برای کارهای انجام شده در ماه سپتامبر و اکتبر شد.

در مقابل، تاکنون تنها ۴۴ میلیون دلار برای بازگشت سلسیوس به مشتریان اختصاص یافته است. این پول به کاربرانی تعلق دارد که از گذشته دارای وجوهی را فقط در برنامه نگهبانی نگه داشته اند و نشان دهنده اقلیتی از ۴.۷۲ میلیارد دلار سپرده کاربران است که توسط سلسیوس نگهداری می شود.

برخی از جامعه ارزهای دیجیتال تحت تأثیر تأخیرهای رویه ای اخیر قرار نگرفته اند، و برخی ادعا می کنند که این یک «تاکتیک تاخیر» دیگر است. دریافت کردم “زمانم را تلف نکن. برو و پولم را پس بده!!!!” از طرف دیگر یک ساده دیگر گفت: “زمان و پول خود را هدر ندهید.”

مربوط: ۷ بزرگ‌ترین سقوط کریپتو در سال ۲۰۲۲ که صنعت می‌خواهد آن را فراموش کند

سایمون دیکسون، بنیانگذار پلتفرم سرمایه گذاری جهانی BnkToTheFuture و یکی از شرکت کنندگان فعال در روند ورشکستگی سلسیوس، در ۲۳ دسامبر در توییتی نوشت که تا زمانی که کاربران بتوانند پول خود را از درجه سانتیگراد پس بگیرند، باید حدود ۵۰ درصد از آنچه را که شما دریافت می کنید، دریافت کنند. قرار دادن

به درخواست سلسیوس، معتمدان ایالات متحده و هیئت بستانکاران بدون تضمین، قاضی مارتین گلن، قاضی کریستوفر سونچی را در ۲۰ اکتبر به عنوان “ممتحن حق الزحمه” منصوب کرد. و سایر کارشناسان این پرونده

هزینه های The Examiner نیز از دارایی های سلسیوس پرداخت شد، و آخرین اظهارنامه هزینه ای که در ۲۱ دسامبر ثبت شد، مبلغی کمتر از ۲۰۰۰۰ دلار برای کارهای انجام شده در ماه نوامبر را درخواست می کند.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا