اخبار ارز دیجیتال

سلسیوس و کور ساینتیفیک ۱۴ میلیون دلار تسویه حساب در دادگاه ارائه می کنند

به شرط تایید دادگاه، شرکت‌ها با توافقی موافقت کرده‌اند که طی آن سلسیوس یک مرکز داده استخراج ۴۵ میلیون دلاری از Core Scientific را به قیمت ۱۴ میلیون دلار خریداری خواهد کرد.

شرکت استخراج ارزهای دیجیتال Core Scientific اعلام کرده است که با شرکت مالی Celsius Networks برای حل و فصل یک جنگ حقوقی چند ماهه به توافق رسیده است.

در اطلاعیه ۱۵ سپتامبر، Core Scientific مرکز داده استخراج بیت کوین (BTC) خود را به سلسیوس در ازای ۱۴ میلیون دلار پول نقد برای حل و فصل “تمام دعاوی موجود” می فروشد. اعلام کرد که آنها توافق کرده اند. ارزش مرکز داده مستقر در تگزاس تقریباً ۴۵ میلیون دلار است و قبل از تکمیل معامله، تأیید دادگاه لازم است.

درگیری بین این دو شرکت اساساً در اکتبر ۲۰۲۲ آغاز شد و Core Scientific ادعا کرد که سلسیوس فاکتورهای خود را پرداخت نکرده است و سلسیوس ادعا کرد که شرکت معدنی دکل‌هایی را که طبق قرارداد لازم است مستقر نکرده است. مدعی شد که این کار را انجام نداده است. هر دو شرکت به طور جداگانه برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ در ایالات متحده، با پرونده Core Scientific در تگزاس در دسامبر ۲۰۲۲ و پرونده سلسیوس در نیویورک در ژوئیه ۲۰۲۲ ثبت نام کردند.

در ۱۴ سپتامبر، یک پیشنهاد تسویه حساب بین Core Scientific و Celsius در دادگاه ثبت شد.منبع: Stretto

مرکز داده تگزاس، که احتمالاً در صورت تایید قرارداد به بخش استخراج سلسیوس منتقل می‌شود، عملیاتی نیست اما طبق گزارش‌ها می‌تواند ۲۱۵ مگاوات را به دکل BTC برساند. کریس فررو، مدیر عامل سلسیوس گفت که علاوه بر شرکت در مناقصه موفقیت آمیز برای دارایی های سلسیوس در طول روند ورشکستگی، شرکت استخراج ارز دیجیتال USBitcoin همچنین در حراج دارایی های سلسیوس در طول فرآیند ورشکستگی شرکت کرد و همچنین دارای “سهم مهمی در ساختار و اجرای معاملات.» گفته می شود که نقش حمایتی داشته است.

مربوط: “غنی سازی ناعادلانه” – Core Scientific ادعای ۴.۷ میلیون دلاری از درجه سانتیگراد را لغو کرد

دعوای حقوقی بین این شرکت ها جدا از اتهامات جنایی علیه ماشینسکی، مدیرعامل سابق سلسیوس و رونی کوهن-پاون، مدیر ارشد درآمد سابق است. ماشینسکی در ماه ژوئیه دستگیر شد و به اتهامات مربوط به کلاهبرداری و دستکاری بازار اعتراف کرد که بی گناه است. کوهن پاون در ۱۳ سپتامبر به چهار اتهام اعتراف کرد و قرار است در ماه دسامبر محکوم شود.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتال

نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا