اخبار ارز دیجیتال

سلسیوس به دنبال تغییر گزینه های جایگزین برای بیت کوین و اتر تحت طرح بازسازی است

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وام دهندگان کریپتو برای رفع نگرانی های فزاینده نظارتی و به حداکثر رساندن ارزش دارایی ها، تبدیل تمام دارایی های آلتکوین به بیت کوین و اتریوم را پیشنهاد کرده اند.

سرمایه‌دار منحل‌شده ارزهای دیجیتال سلسیوس، پرونده ورشکستگی خود را در انتظار تایید دادگاه ورشکستگی نیویورک پس از یک معامله موفقیت‌آمیز تصاحب با فارنهایت اصلاح کرده است. وام دهنده ارز دیجیتال در 15 ژوئن طرح بازسازی را ارائه کرد.

بر اساس این طرح تجدید نظر شده، سلسیوس از اول جولای، تمام آلتکوین‌ها را از همه مشتریان به جز حساب‌های نگهبانی و نگه‌داری می‌فروشد و آنها را با بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) مبادله می‌کند.

طرح سازمان‌دهی مجدد جدید پیشنهاد می‌کند که «قرض‌های خرده‌فروشی» از طریق «تعویض افست» درمان شود. اصطلاح «توفیق» به مقایسه زیان و سود در یک سال خاص اشاره دارد. زیان هایی که با درآمد جبران نشده اند را می توان به آینده منتقل کرد و در سال های بعد با درآمد جبران کرد.

دیوید آدلر، مک کارتر و شرکت حقوقی انگلیسی توییت کرد او گفت که طرح تجدید ساختار سلسیوس ممکن است با مخالفت وام گیرندگان مواجه شود. وی خاطرنشان کرد: بدهکار (Celsius Lending) خواستار بازپرداخت وام است اما قصد ایفای تعهدات قراردادی خود مانند استرداد وثیقه به وام گیرنده را ندارد. وی افزود وام گیرندگان ممکن است به این موضوع اعتراض کنند.

“این “درمان” پیشنهادی تمام قوانین مالی مصرف کننده (ایالت، فدرال) را نقض می کند و گروه وام گیرندگان گاه به گاه با این طرح مخالفت خواهند کرد.”

علاوه بر این، آقای سلسیوس درخواست اجازه داد تا آقای کریس فرارو را به عنوان نماینده خارجی در رابطه با مقررات ورشکستگی فرامرزی دادگاه های بریتانیا (CBIR) منصوب کند. به این ترتیب، دارایی های این شرکت در بریتانیا محافظت می شود و فصل 11 ایالات متحده به عنوان یک “اقدام عمده خارجی” برای سازماندهی یک راه حل جهانی شناخته می شود.

مربوط: درجه سانتیگراد 428000 stETH را به صف طولانی مدت برداشت لیدو اضافه می کند.

کنسرسیوم فارنهایت، متشکل از شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Arlington Capital و ماینر US Bitcoin Corporation، برنده مناقصه خرید دارایی های سلسیوس در 25 مه شده است. در آن زمان، ارزش دارایی های سلسیوس حدود 2 میلیارد دلار برآورد می شد. طبق قرارداد جدید، انتظار می‌رود که شرکت جدید تقریباً 450 تا 500 میلیون دلار ارز دیجیتال نقدینگی دریافت کند، در حالی که شرکت بیت‌کوین قصد دارد یک کارخانه استخراج بیت‌کوین 100 مگاواتی بسازد.

سانتی گراد مکث کرد کشو 13 ژوئن 2022 پس از اینکه شرکت درگیر سرمایه گذاری های بد و سرایت ارزهای دیجیتال شد.

مجله: تیفانی فونگ برنز درجه سانتیگراد، FTX، نیویورک پست: تالار مشاهیر آتشنویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا