اخبار ارز دیجیتال

سلسیوس فهرستی از کاربرانی را منتشر می‌کند که واجد شرایط برداشت بیشتر دارایی‌های خود هستند

طلبکاران واجد شرایط نمی توانند وجوه خود را از درجه سانتیگراد برداشت کنند مگر اینکه حساب های آنها با داده های AML و KYC به روز شود.

شرکت ورشکسته وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس هنگامی که در ژوئن ۲۰۲۲ برداشت را متوقف کرد، یک فرآیند برداشت را برای کاربرانی که ارزهای دیجیتال دارند ارائه کرد.

سلسیوس یک به‌روزرسانی رسمی در مورد برداشت‌های آتی در ۳۱ ژانویه منتشر کرد و فهرستی از کاربرانی را ارائه کرد که می‌توانند تقریباً ۹۴ درصد از دارایی‌های واجد شرایط را برداشت کنند.

این شرکت روند را در یک سند دادگاه ۱۴۱۱ صفحه ای که در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک ثبت شده است، توضیح داد که نام کامل همه کاربران واجد شرایط و انواع و مقدار دارایی های رمزنگاری بدهی را فهرست می کند.

سلسیوس تاکید کرد که از کاربران واجد شرایط خواسته می شود تا حساب کاربری خود را با اطلاعات مورد نیاز خاص قبل از پردازش برداشت به روز کنند. سلسیوس گفت: اطلاعات درخواستی شامل اطلاعات مشتری مربوط به سیاست‌های مبارزه با پولشویی و مشتری خود را بشناسید و همچنین جزئیات مربوط به آدرس مقصد برداشت را شامل می‌شود و افزود:

«مگر اینکه این کاربر واجد شرایط حساب خود را با تمدید حساب مورد نیاز به‌روزرسانی نکند، این کاربر واجد شرایط نمی‌تواند دارایی‌های نگهداری قابل توزیع را از بستر بدهکار برداشت کند».

در این پرونده همچنین آمده است که هنوز مشخص نیست که آیا کاربران واجد شرایط می توانند ۶ درصد باقی مانده از دارایی های خود را پس بگیرند زیرا دادگاه در تاریخ بعدی در مورد این موضوع تصمیم گیری خواهد کرد.

کاربران واجد شرایط همچنین جزئیات خاصی در رابطه با هزینه های گاز و تراکنش مربوط به برداشت های آتی دریافت خواهند کرد. سلسیوس نوشت: «کاربران واجد شرایطی که دارایی های کافی در حساب های خود برای پرداخت این هزینه ها ندارند، نمی توانند دارایی ها را برداشت کنند.

مربوط: قاضی درخواست کاربر سلسیوس برای استرداد دارایی را رد کرد

این خبر در حالی منتشر می شود که بازرسان منصوب شده توسط دادگاه درجه سانتیگراد در حال تشکیل پرونده های دادگاه در مورد جنبه های خاصی از کار خود با وام دهنده هستند، از جمله جزئیات مربوط به یک معامله پیچیده با صرافی سقوط کرده FTX. گزارش تحقیقی همچنین نشان داد که مانند FTX و Alameda Research، سلسیوس از نرم‌افزار حسابداری Quickbooks برای پیگیری امور مالی خود استفاده کرده است.

Shobha Pillay، بازرس منصوب شده توسط دادگاه همچنین نوشت که سلسیوس و بنیانگذار آن الکس ماشینسکی نتوانستند به وعده‌های خود در مورد توکن‌های Native Celsius (CEL) و سایر فعالیت‌های تجاری عمل کنند.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا