اخبار ارز دیجیتال

درجه سلسیوس از وضوح در میان جریمه ۴.۷ میلیارد دلاری FTC راضی است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اعضای جامعه پاسخ دادند که از دیدن اتهامات متعدد، مدیرعامل سابق سلسیوس، الکس ماشینسکی، “خوشحال” هستند.

سرمایه‌دار ورشکسته رمزارز Celsius Network پست کرده است که از تصمیمی که توانسته با آژانس‌های مختلف دولتی ایالات متحده به توافق برسد، خرسند است. این اعلام پس از انتشار اخباری مبنی بر جریمه ۴.۷ میلیارد دلاری این شرکت توسط FTC منتشر شد.

در ۱۳ جولای، کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (FTC) با درجه سانتیگراد به توافق رسید. تصمیم FTC با جریمه ۴.۷ میلیارد دلاری همراه است، اما پرداخت جریمه به حالت تعلیق در خواهد آمد تا شرکت بتواند وجوه باقیمانده را به کاربرانش پس از پیگیری مراحل ورشکستگی بازگرداند.

سلسیوس در بیانیه ای گفت: گفت این قطعنامه ها بر برنامه فصل ۱۱ یا توانایی ما در ارائه ارزش به مشتریان تأثیر نمی گذارد.

علاوه بر این، درجه سانتیگراد دریافت کردم تعهد به همکاری با تنظیم کننده ها و سازمان های دولتی.

آقای سلسیوس از نتایج راضی بود، اما اعضای جامعه ارزهای دیجیتال خوشحال نبودند. بسیاری از مردم از اظهارات آقای سلسیوس خشمگین شدند و در توییتر شرکت را محکوم کردند.

جوی هندریکسون توییت کرد توضیح داد اطلاعیه شبکه سلسیوس “عجیب” است. به گفته اعضای جامعه، اگر این شرکت “سطحی از وجدان انسانی” داشته باشد، خوشحال نخواهند شد. هندریکسون گفت که مایل است عذرخواهی برای نحوه “سوءاستفاده” این شرکت از مشتریان خود بشنود.

کاربر توییتر آمیت پارالیا موافقت کرد با احساسات هندریکسون. اعضای انجمن از استفاده شرکت از اصطلاحات تخصصی و حقوقی هنگام صحبت با کاربران شکایت کردند. پارالیا از شرکت خواست تا وجوه باقیمانده را توزیع کند و به کاربران بگوید که به جای ادامه دادن به تامین مالی “حفره قانونی”، ادامه دهند.

مربوط: شکایت سلسیوس برای بازپس گیری ۱۵۰ میلیون دلار از Staking Platform StakeHound

در همین حال، یکی دیگر از اعضای جامعه به این شرکت انتقاد کرد و در توییتی نوشت که او نیز “خوشحال” است که الکس ماشینسکی، مدیرعامل سابق سلسیوس به اتهامات متعدد متهم شد. آنها توییت کردند:

در ۱۳ جولای، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایتی را علیه وام دهندگان ارزهای دیجیتال و Mashinsky تنظیم کرد. SEC ادعا کرد که مدیر عامل سابق سلسیوس به دروغ به کاربران وعده سرمایه گذاری ایمن در “برنامه سودآوری” این شرکت را داده است.

به طور جداگانه، دادستان ناحیه جنوبی نیویورک و اداره تحقیقات فدرال نیز اتهامات کلاهبرداری را علیه ماسینسکی اعلام کردند. طبق گزارش ها، ماشینسکی در همان روز به عنوان بخشی از روند تعقیب قضایی دستگیر شد.

مجله: تیفانی فونگ برنز درجه سانتیگراد، FTX، نیویورک پست: تالار مشاهیر آتشنویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا