🚨 اخبار ارز دیجیتال

سلسیور به دنبال تایید دادگاه برای شروع بازپرداخت مشتریان تا پایان سال است

وام دهنده رمزارز درگیر در پی تأیید نهایی دادگاه برای طرح بازسازی است که بازپرداخت طلبکاران را تا پایان سال ۲۰۲۳ آغاز می کند.

وام دهنده ارز دیجیتال سلسیوس نتورک به قاضی در جلسه دوم اکتبر گفت که طرح بازسازی را تایید کند که قصد دارد تا پایان سال بازپرداخت مشتریان را آغاز کند.

کریستوفر کونیگ، مشاور عمومی درجه سانتیگراد، در بیانیه‌های افتتاحیه در یک جلسه تأیید در نیویورک گفت که شرکت جدید به نام NewCo با ۴۵۰ میلیون دلار سرمایه اولیه بسته می‌شود.

پرونده ۲۹ سپتامبر نشان می دهد که سلسیوس قصد دارد از ۲.۰۳ میلیارد دلار بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سهام شرکت جدید برای بازپرداخت جزئی طلبکاران استفاده کند.

شرکت NewCo توسط کنسرسیومی از شرکت‌ها به نام Fahrenheit LLC که عملیات استخراج و ذخیره‌سازی را مدیریت می‌کند، پشتیبانی می‌شود.

قاضی مارتین گلن، که ریاست این پرونده را بر عهده دارد، در حال بررسی این است که آیا طرح تجدید ساختار سلسیوس را تایید کند یا خیر. این طرح همچنین نیاز به تأیید تنظیم کننده های امنیتی دارد. بر اساس گزارش ها، با وجود کسب اکثریت قاطع آرا موافق، برخی از طلبکاران به این اقدام اعتراض دارند.

نکات برجسته پروژه سلسیوس سس: stretto.com

سلسیوس در ارسالی که در جلسه تأیید ارائه شد، گفت: «بدهکاران با طرحی به تأیید رسیدند که از حمایت بیش از ۹۵ درصد از دارندگان حساب های رای، هم از نظر تعداد و هم از نظر مقدار برخوردار شد.» من به آن اشاره کردم.

مربوط: اعتباردهندگان درجه سلسیوس در مورد حملات فیشینگ جدید قبل از برنامه های ورشکستگی هشدار می دهند

در صورت تایید، طرح سلسیوس یکی از اولین پلتفرم های رمزنگاری شکست خورده خواهد بود که در فصل ۱۱ روند ورشکستگی در سال ۲۰۲۲ احیا می شود.

مشتریان سلسیوس از زمانی که شرکت در ژوئن ۲۰۲۲ پس از فروپاشی اکوسیستم Terra/Luna به حالت تعلیق درآمد، منتظر ماندگار شدن آن بودند.

مجله: سایمون دیکسون درباره ورشکستگی صحبت می‌کند، سلسیوس و ایلان ماسک: تالار آتش توییتر ارز دیجیتال


نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا