اخبار ارز دیجیتال

شبکه سلسیوس “شکایت نامطلوب” علیه EquitiesFirst

وام دهنده رمزارز ورشکسته Celsius Network در حال تلاش برای بازیابی دارایی های یک سرمایه گذار خصوصی به نام EquitiesFirst Holdings است، اما طبق گزارش ها، این شرکت 439 میلیون دلار پول نقد و ارز دیجیتال بدهکار است.

شرکت مالی ورشکسته ارزهای دیجیتال سلسیوس شبکه شکایتی را علیه شرکت مالی EquitiesFirst Holdings در تلاش برای بازیابی دارایی های خود تنظیم کرده است.

بر اساس شکایت دشمن مهر و موم شده که در 6 سپتامبر ارائه شده است، سلسیوس بر اساس عنوان سند، به دنبال امداد و قضاوت اعلامی مربوط به “بازیابی پول / دارایی” است.

در این پرونده از Equities First و مدیرعامل الکساندر کریستی به عنوان متهم نام برده شده است. علاوه بر این، درجه سانتیگراد در همان روز احضاریه ای را ارائه کرد که از سرمایه گذاران خصوصی خواسته بود ظرف 35 روز شکایت یا پاسخ دهند.

یک شکایت مهر و موم شده توسط یک رقیب علیه EquitesFirst Holdings.منبع: Stretto

EquitiesFirst Holdings، یک شرکت مالی خصوصی مستقر در ایندیاناپولیس، طبق گزارشات، از جولای 2022، 439 میلیون دلار به شبکه سلسیوس بدهکار بوده است.

سلسیوس برای اولین بار در سال 2019 شروع به گرفتن وام های تضمین شده از Equities First کرد، زیرا آنچه الکس ماشینسکی در آن زمان در پرونده ورشکستگی بعدی خود گفت «عدم تأمین مالی نهادی در دسترس شرکت های ارزهای دیجیتال» بود. این به خاطر «حمایت از کسب و کار» بود.

با این حال، در ژوئیه 2021، شبکه سلسیوس تلاش کرد وثیقه‌ای را که به Equities First تعهد داده بود، پس بگیرد، اما وام‌دهنده مطلع شد که نمی‌تواند مبلغ سلسیوس ارائه شده را بازگرداند.

از جولای 2021، سلسیوس 509 میلیون دلار در کل بدهی از Equities First دارد. افزایش از 439 میلیون دلار به 509 میلیون دلار به دلیل وام های بیش از حد وثیقه بود. از سپتامبر 2021، این بدهی به آرامی با نرخ 5 میلیون دلار در ماه پرداخت شده است.

از جولای 2022، EquitiesFirst 439 میلیون دلار سلسیوس بدهکار است که شامل 361 میلیون دلار پول نقد و 3765 بیت کوین (BTC) است.

مربوط: دارایی های الکس ماشینسکی توسط دادگاه ایالات متحده به عنوان بخشی از پرونده جنایی مسدود شد

شبکه سلسیوس یکی از قربانیان اصلی بازار نزولی 2022 بود که در 14 ژوئیه 2022 برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 اقدام کرد.

مدیر عامل سابق سلسیوس، الکس ماشینکی، در 13 جولای 2019، پس از اینکه مقامات او را به گمراه کردن کاربران سلسیوس و کلاهبرداری میلیاردها دلار از سرمایه گذاران متهم کردند، دستگیر شد.

نکته قابل توجه، کمیسیون تجارت فدرال به دلیل ادعای «تقلب» کاربران، 4.7 میلیارد دلار درجه سانتیگراد جریمه کرد، اما این حکم به حالت تعلیق درآمد زیرا این پلتفرم از دارایی‌های خود به عنوان بخشی از روند ورشکستگی خود استفاده می‌کرد. من این کار را کردم.

طلبکاران سلسیوس در حال حاضر در حال رای گیری در مورد تسویه پیشنهادی هستند که در صورت تصویب، کنسرسیومی به نام فارنهایت دارایی های سلسیوس را خریداری کرده و وجوه را از طریق تشکیل یک شرکت جدید به طلبکاران سلسیوس برمی گرداند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار محافظت کنیم – بیت کوین OG و کارشناسان بحث می کنند

نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا