🚨 اخبار ارز دیجیتال

مشاور ارزش گذاری سلسیوس ارزش دارایی ها و بدهی های بدهکار را تایید می کند

مشاور ارزش گذاری شبکه سلسیوس، Stout Licious Ross LLC، صحت گزارش ارزش گذاری شرکت ورشکسته را تایید کرد.

جوئل ای. کوهن، ریاضیدان و زیست‌شناس به نمایندگی از مشاور ارزش‌گذاری شبکه سلسیوس، Stout Licious Ross LLC، تخمین زد که ارزش منصفانه برخی از دارایی‌ها و بدهی‌های بدهکار تا ۳۱ مه ۲۰۲۳ دقیق است.

پس از ماه ها رفت و برگشت، اکثر طلبکاران سلسیوس اخیراً به طرحی برای بازگرداندن تقریباً ۲ میلیارد دلار بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به طلبکاران رأی دادند.

دو روز پس از دستیابی به توافق در مورد طرح تجدید ساختار سلسوئیس، پرونده دادگاه در تاریخ ۲۸ سپتامبر تأیید کرد که ارزش دارایی‌ها و بدهی‌های بدهکاران دقیق است. آقای Stout ارزیابی هایی از دارایی های ارز دیجیتال، وام ها و سرمایه گذاری های جایگزین انجام داد.

خلاصه ای از نتایج ارائه شده در گزارش ارزیابی شبکه سلسیوس. منبع: case.stretto.com

در اعلامیه ای که در دادگاه ورشکستگی نیویورک ثبت شد، آقای کوهن روش مورد استفاده در تحلیل ارزش گذاری را توضیح داد و نتیجه گرفت:

“بر اساس کارهایی که انجام داده‌ام و اطلاعات و روش‌شناسی که بررسی کرده‌ام، معتقدم که گزارش ارزش‌گذاری به‌طور دقیق ارزش منصفانه برخی از دارایی‌ها و بدهی‌های بدهکاران را تا ۳۱ مه ۲۰۲۳ منعکس می‌کند. Masu.”

طبق بیانیه افشایی که در ۱۷ آگوست ارائه شد، حدود ۲ میلیارد دلار بین طلبکاران و همچنین سهام شرکت جدید که به طور موقت به نام NewCo شناخته می شود، مجددا توزیع خواهد شد.

مربوط: SEC با طرح تجدید ساختار سلسیوس مخالف است و در مورد Coinbase ابراز نگرانی می کند

در شرایطی مشابه، طرح انحلال پلتفرم وام‌دهی رمزارزهای ورشکسته BlockFi توسط دادگاه ورشکستگی نیوجرسی تأیید شده است.

۲۶ سپتامبر: BlockFi یک پرونده ورشکستگی در دادگاه تشکیل داد.منبع: کرول

میزان بازپرداختی که طلبکاران بدون تضمین BlockFi دریافت می کنند تا حد زیادی به موفقیت BlockFi در نبردهای قانونی خود با FTX و سایر شرکت های رمزنگاری ورشکسته بستگی دارد.

مجله: کارآگاه بلاک چین: سقوط کوه گوکس شاهد تولد Chainalysis بود


نویسنده: Arijit Sarkar
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا