اخبار ارز دیجیتال

حرکت درجه سانتیگراد برای تمدید جدول زمانی طرح بازسازی با مخالفت طلبکاران روبرو می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بایگانی‌های دارنده حساب توقیف می‌گویند: «زمان آن فرا رسیده است که مشتریان بدهکار برنامه‌های خود را برای دارایی‌هایی که فریب خورده‌اند تا در درجه سانتیگراد سرمایه‌گذاری کنند، ارائه دهند.

کمیته بی‌ثبات بستانکاران و سایر کمیته‌های درگیر در ورشکستگی شرکت وام‌دهنده کریپتو سلسیوس، درخواست یک بدهکار برای به تاخیر انداختن طرح بازسازی را به چالش کشیده‌اند.

در یک پرونده جداگانه در دادگاه ۸ فوریه، کمیسیون و دارندگان حساب کسر شده، و همچنین متولیان ایالات متحده و وام گیرندگان درجه سلسیوس، دوره انحصاری طرح تجدید ساختار فصل ۱۱ را از ۱۵ فوریه تا ۳۱ مارس تمدید کردند. اگر تمدید پیشنهاد شود، بدهکاران درجه سانتیگراد نیز این گزینه را خواهند داشت که تا ۳۰ ژوئن درخواست طرح کنند.

هیئت بستانکاران بدون وثیقه گفت که پرونده ورشکستگی “باید به سمت حل و فصل” بر اساس تأثیری که بر کاربران سلسیوسی که ماه ها بدون دسترسی به وجوه منتظر بوده اند، پیش رود. مخالفت‌های متولیان ایالات متحده و وام‌گیرندگان درجه سلسیوس استدلال می‌کردند که ورشکستگی «مقدار زیادی از هزینه‌های حرفه‌ای را مصرف می‌کند» بدون اطمینان از حل‌وفصل.

در تشکیل پرونده کمیسیون آمده است: “زندگی و امور مالی بسیاری از دارندگان حساب به دلیل رفتار گذشته بدهکاران و برخی مدیران و افسران سابق در آشفتگی است.”

به نظر می رسد اعتراض صاحبان حساب کسر شده بیانگر شکایات مشابهی باشد.

“بیا. وقت آن رسیده است که مشتریان بدهکار برنامه های خود را برای دارایی هایی که فریب خورده اند و با درجه سانتیگراد سرمایه گذاری کرده اند ارائه دهند. حق انحصاری بدهکار برای کنترل این موارد است که باید حق مشتری بدهکار را جایگزین کند. “

مربوط: قاضی درخواست کاربر سلسیوس برای استرداد دارایی را رد کرد

سلسیوس برداشت کاربران را در ژوئن ۲۰۲۲ متوقف کرد و در ژوئیه برای فصل ۱۱ ورشکستگی اعلام کرد. در ماه دسامبر، قاضی ورشکستگی، مارتین گلن، پس از درخواستی در نوامبر، مهلتی را به بدهکاران برای ارائه طرح های بازیابی تمدید کرد و این مهلت را تا ۱۵ فوریه تمدید کرد.

در آن زمان، بسیاری از کاربران سلسیوس تحت تأثیر قرار گرفتند ادعا کرد این شرکت با سرمایه‌ای که در پایان داشت، روند را کند کرده بود. این احساسی است که توسط همان گروه پس از اعتراض ۸ فوریه تکرار شد.

در زمان اعلام ورشکستگی، سلسیوس شکاف موجودی ۱.۲ میلیارد دلاری را با بدهی خالص ۶.۶ میلیارد دلار و دارایی های تحت مدیریت ۳.۸ میلیارد دلار گزارش کرد. با این حال، گزارش های بعدی بدهی واقعی پلت فرم وام دهی را نزدیک به ۳ میلیارد دلار نشان می دهد.



نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا