اخبار ارز دیجیتال

بازوی ماینینگ سلسیوس فروش ۱.۳ میلیون دلاری تجهیزات را اعلام کرد

با توجه به سلسیوس، توزی کپیتال پس از گفتگو با «چندین کارگزار و فعالان بازار» بهترین پیشنهاد ممکن را برای دکل ماینینگ ارائه کرد.

بخش ماینینگ وام دهنده ارزهای دیجیتال Celsius Network اطلاعیه فروش تجهیزات ماینینگ به ارزش ۱.۳ میلیون دلار را به عنوان بخشی از دعوی ورشکستگی صادر کرده است.

سلسیوس در سندی در ۱۱ ژانویه که در دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، گفت که ۲۶۸۷ دکل MicroBT M30S ASIC را به شرکت سرمایه گذاری Touzi Capital خواهد فروخت. سرمایه گذار املاک و مستغلات و بلاک چین، توزی، بیش از ۱.۳ میلیون دلار به ماینینگ سلسیوس ماینینگ در تاسیسات تگزاس خود پرداخت خواهد کرد.

با توجه به سلسیوس، توزی پس از گفتگو با «چندین کارگزار و فعالان بازار» بهترین پیشنهادها را برای ماینرها ارائه کرد. در ژانویه، وام دهنده اعلام کرد که Core Scientific بیش از ۳۷۰۰۰ دکل معدنی متعلق به درجه سانتیگراد را تعطیل کرده است.

الان رای بدهید!

سلسیوس در ژوئیه ۲۰۲۲ برای فصل ۱۱ ورشکستگی داد و ۴.۷ میلیارد دلار از سپرده های گزارش شده کاربران را در پلتفرم قفل کرد. در حکم دادگاه دسامبر، یک قاضی فدرال گفت که سلسیوس تا ۱۵ فوریه فرصت دارد تا یک طرح بازسازی را ارائه کند.

مربوط: استخراج بیت کوین در خانه – آیا زمان شروع آن فرا رسیده است؟ بحث بازار

داده های شاخص مصرف انرژی بیت کوین کمبریج نشان می دهد که از دسامبر ۲۰۲۱، ایالات متحده با بیش از ۳۷ درصد، رهبر جهان در نرخ هش بیت کوین (BTC) است. با این حال، سقوط بازار کریپتو در سال ۲۰۲۲ بر سوددهی ماینینگ تأثیر گذاشته است و رویدادهای آب و هوایی شدید، تأسیسات را مجبور به کاهش عملیات کرده است.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا