اخبار ارز دیجیتال

شکایت سلسیوس برای بازپس گیری 150 میلیون دلار از Staking Platform StakeHound


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هدف سلسیوس بازیابی 40 میلیون MATIC، 66000 DOT، 25000 ETH بومی سهامدار و 35000 ETH از پلتفرم StakeHound استیکینگ مایع است.

شرکت مالی ورشکسته ارزهای دیجیتال سلسیوس نتورک از سهامداران پلتفرم سهام نقدینگی به دلیل عدم بازگرداندن 150 میلیون دلار توکن های متعلق به شرکت شکایت کرده است.

طبق اسناد دادگاه ثبت شده توسط سلسیوس، این شرکت 40 میلیون چند ضلعی (MATIC)، 66000 پولکادوت (DOT)، 25000 اتر بومی سهامدار و 35000 اتر (ETH) صادر کرد. سلسیوس تاکید کرد که ارزش این توکن ها در مجموع 150 میلیون دلار است.

سلسیوس «stToken» را در ازای توکن‌ها دریافت می‌کند و می‌تواند در سرمایه‌گذاری‌های دیگر مستقر شود یا برای بازیابی ارزهای دیجیتال به StakeHound بازگردد. با این حال، پرونده‌های اخیر ادعا می‌کنند که StakeHound درخواست داوری علیه سلسیوس کرده است، و ادعا می‌کند که «هیچ تعهدی» برای مبادله ETH بومی برای stTokens پس از مواجهه با نقض تعهدات خود نسبت به سلسیوس ندارد.

گزیده ای از پرونده های دادگاه توسط شبکه سلسیوس.منبع: Strett

سلسیوس می گوید که پرونده داوری StakeHound ناقض بخش 362 قانون ورشکستگی ایالات متحده است که به عنوان قانون “تعلیق خودکار” نیز شناخته می شود. این قاعده ای است که طلبکاران را از شکایت یا وصول بدهی علیه شرکت ها یا افراد بلافاصله پس از اعلام ورشکستگی منع می کند.

آقای سلسیوس در ادامه این شکایت استدلال کرد که “StakeHound باید فورا اموال آقای سلسیوس را تسلیم کند” و ملزم به پرداخت خسارات ناشی از نقض تعهدات قراردادی خود است.

کوین تلگراف برای اظهار نظر با شبکه سلسیوس و سهامداران تماس گرفت، اما پاسخی دریافت نکرد.

مربوط: گزارش: محقق CFTC به این نتیجه رسید که مدیر عامل سابق سلسیوس ماشینسکی قوانین ایالات متحده را نقض کرده است

سال گذشته گزارش شد که درجه سانتیگراد 35000 ETH را از دست داده است زمانی که StakeHound کلیدهای خصوصی را در مجموع 38000 ETH از دست داد. این شرکت ادعا می کند که از تعهد خود برای بازپرداخت این دارایی ها رها شده است.

از زمان اعلام ورشکستگی حدود یک سال پیش، سلسیوس در تلاش برای بازسازی بوده است. در 15 فوریه، سلسیوس یک طرح بازسازی را اعلام کرد که منجر به ایجاد یک پلتفرم عمومی متعلق به سازندگان Earn می شود که توسط شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال NovaWulf حمایت می شود.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا