اخبار ارز دیجیتال

چشمان سلسیوس ادغام نهادها است زیرا طلبکاران ادعا می کنند که تمایز “جعلی” است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک پرونده جدید دادگاه به دنبال حل این مشکل برای کمک به مشتریان برای بازیابی وجوه از دست رفته است.

وام دهنده ارز دیجیتال متوقف شده Celsius Network در حال بررسی ادغام نهادهای بریتانیا و ایالات متحده است. به این دلیل که پرونده های جدید دادگاه ادعا می کنند که تمایز فرضی بین این دو شرکت “جعلی” است.

نقطه مرکزی بحث بر تصمیمات اتخاذ شده توسط وام دهندگان ارزهای دیجیتال در ژوئن ۲۰۲۱ متمرکز است. در این زمان، Celsius Network Limited (CNL) توسط اداره رفتار مالی بریتانیا هشدار داده شد که فعالیت خود را در بریتانیا متوقف کند.

برای جلوگیری از تأثیر، CNL تشکیل Celsius Networks LLC، یک شرکت با مسئولیت محدود در دلاور، و انتقال دارایی های آن به شرکت جدید را در نظر گرفت.

بر اساس پرونده های دادگاه اول ماه مه از شرکت ارزهای دیجیتال که اکنون ورشکسته شده است، انتقال این دو نهاد “سردرگمی بین شرکت ها ایجاد کرد.” این پرونده اضافه می‌کند که اسناد رسمی روابط بین شرکت‌ها «ماه‌هاست تکمیل نشده بود» و «مبهم باقی مانده بود» که این معامله بر چه نوع معاملاتی تأثیر می‌گذاشت.

این پرونده استدلال می‌کند که برای سرمایه‌گذاران روزمره، نتیجه این فروش به‌طور غیرقابل درک گیج‌کننده است، اما سرمایه‌گذاران «پیچیده‌تر» سری B ممکن است پیامدهای چنین نگهداری سوابق مشکوکی را درک نکنند. من او را به خوبی می‌شناختم.

در نتیجه، این دو نهاد باید در فرآیندهای ورشکستگی بعدی به‌عنوان یک واحد و یکسان رفتار شوند، و طلبکاران کوچک‌تر به نفع سرمایه‌گذاران سری B از نظر بازیابی و بازگشت وجوه از دست رفته نادیده گرفته می‌شوند. این مجاز نیست.

بر اساس پرونده‌های دادگاه مربوطه از کمیسیون رسمی بستانکاران بدون تضمین سلسیوس (UCC)، این مهاجرت یک تراکنش “جعلی” بود که انتقال میلیاردها دلار دارایی بین دو طرف را تسهیل کرد. احتمالاً یک کلاهبرداری بود.

سایمون دیکسون که بنا بر گزارش‌ها ۸.۸ میلیون دلار بیت کوین (BTC) را در نتیجه سقوط درجه سانتیگراد از دست داده است، پرونده UCC را در مجموعه‌ای از توییت‌ها در ۲ می خلاصه کرد و اظهار داشت: طوری عمل کرد که انگار این اتفاق نیفتاده است. که «اسناد ضعیف» و «هیچ تمایز واضحی» برای تمایز بین این دو نهاد وجود دارد.

مارتین گلن، قاضی رئیس دادگاه ورشکستگی ایالات متحده، در نظر یادداشتی در تاریخ ۹ مارس دریافت که مشتریان فقط علیه شرکت سلسیوس مستقر در دلاور، LLC دارند.این بدان معناست که سرمایه‌گذاران سری B بیشتر احتمال دارد پاداش دریافت کنند

مربوط: طلبکاران درجه سانتیگراد خواستار شفافیت در تراکنش های “مشکوک” FTX هستند

حراجی برای باقی مانده دارایی های درجه سانتیگراد قرار است در روز چهارشنبه ۳ می برگزار شود و تعدادی از شرکت های بزرگ از جمله صرافی های Coinbase و Gemini برای مالکیت دارایی های شرکت منحل شده رقابت کنند.

NovaWulf Digital Management اکنون خود را به عنوان “مناقصه دهنده اسب تعقیب کننده” معرفی می کند. پیشنهاد NovaWulf شامل کمک های نقدی مستقیم از ۴۵ تا ۵۵ میلیون دلار است. اگر پیشنهاد NovaWulf پذیرفته شود، مشتریان می توانند انتظار داشته باشند که تا ۷۰٪ از وجوه خود را بازیابی کنند.

این حراج گام مهمی برای مشتریان سلسیوس برای بازیابی وجوه خود پس از ثبت نام شرکت برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ در ۱۴ جولای ۲۰۲۲ است.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا