اخبار ارز دیجیتال

طلبکاران درجه سانتیگراد خواستار شفافیت در تراکنش های “مشکوک” FTX هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طلبکاران درجه سانتیگراد می گویند که اطلاعات FTX برای تعیین اینکه آیا برخی از معاملات CEL برای افزایش مصنوعی قیمت ها در نظر گرفته شده اند، مهم است.

طلبکاران سلسیوس ادعا می کنند که برخی از کاربران FTX در تراکنش های مشکوکی که ممکن است قیمت توکن سلسیوس (CEL) را در سال ۲۰۲۲ دستکاری کرده باشد، دست داشته اند. طلبکاران برای شناسایی کاربران مورد نظر از قاضی ورشکستگی کمک می خواهند.

طلبکاران شبکه سلسیوس، به نمایندگی از کمیسیون، برای کسب اطلاعات درباره کاربران مرتبط با ۱۰ کیف پول رمزنگاری که ظاهراً در معاملات مشکوک سکه های CEL سلسیوس بین آوریل و آگوست شرکت داشتند، درخواست ورشکستگی کردند. ما از قاضی اجازه خواستیم تا احضاریه ای صادر کند. به FTX.

اعتباردهندگان معتقدند که اطلاعات FTX به آنها کمک می کند تا تشخیص دهند که آیا معامله قانونی بوده یا دستکاری در بازار است مانند یک معامله شستشو. درخواست احضاریه در اسناد دادگاه ارائه شده در ۲۶ آوریل ارائه شده است.

این کمیسیون گفت که از مشاور بلاک چین Elementus برای شناسایی تراکنش های مشکوک کمک گرفته است. بایگانی نوشت:

Elementus 947 تراکنش را در ۱۰ کیف پول خصوصی و ۱۰ کیف پول FTX با رابطه تقریباً ۱:۱ بین سپرده‌گذاری و برداشت توکن‌های CEL در دوره سه روزه شناسایی کرد.

هیئتی به نمایندگی از طلبکاران شبکه سلسیوس گفت اطلاعاتی که آنها از FTX به دنبال آن هستند برای تعیین اینکه آیا معامله ای که شامل CEL برای افزایش مصنوعی قیمت آن بوده است یا خیر مهم است.

مربوط: مزایده سلسیوس دارای Gemini و Coinbase به عنوان پیشنهاد دهندگان جدید است: گزارش

علاوه بر این، کمیسیون در حال درخواست اطلاعات در مورد موقعیت های کوتاه در CEL است. طبق پرونده های دادگاه، این ممکن است تأثیر منفی بر قیمت ها نیز داشته باشد. طلبکاران تشخیص قانونی بودن معامله را مهم می دانند.

در همین حال، صرافی ناموفق ارزهای دیجیتال FTX با شرکت‌های وابسته به هلدینگ بین‌المللی میامی برای فروش اوراق بهادار آتی و اختیار معامله و خانه تسویه حساب خود، لجر ایکس، به قیمت حدود ۵۰ میلیون دلار قرارداد خرید. این معامله در انتظار تایید توسط دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه دلاور است و جلسه استماع آن برای ۴ می برنامه ریزی شده است.

مجله: از هر ۱۰ فروش NFT، ۴ مورد جعلی است: یاد بگیرید که چگونه علائم تجارت شستشو را تشخیص دهید

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا