اخبار ارز دیجیتال

طلبکاران درجه سانتیگراد ادعا می کنند که Wintermute تسهیل شده “معامله شستشو”: گزارش

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گفته می شود که مدیران شرکت سلسیوس از Wintermute خواسته اند که معاملات شستشو را به منظور “جعل” حجم معاملات در پلت فرم سلسیوس اجرا کند.

طلبکاران پلتفرم ورشکسته وام‌دهی کریپتو سلسیوس ادعا می‌کنند که سازنده بازار کریپتو Wintermute به مدیران Celsius کمک کرده است تا قیمت Celsior (CEL) را از طریق «تجارت شستشو» دستکاری کنند.

بلومبرگ در 23 ژوئن گزارش داد که با استناد به پرونده های اخیر دادگاه، طلبکاران درجه سلسیوس شکایت خود را در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در نیوجرسی اصلاح کرده اند تا وینترموت را به عنوان متهم وارد کنند.

تشکیل دادگاه در 24 ژوئن. منبع: assets.bwbx.io

Wintermute که در پرونده به عنوان “یک بازارساز ادعایی در صنعت ارزهای دیجیتال” توصیف شده است، ادعا می کند که مدیر عامل سلسیوس و سایر مدیران اجرایی “به طور غیرقانونی تجارت شستشوی غیرقانونی توکن CEL ثبت نشده را دستکاری کرده اند.” در سند تشکیل پرونده آمده بود:

مدیران متهم Wintermute و Defendant در طرحی برای افزایش مصنوعی حجم معاملات توکن های CEL فروخته شده و عرضه شده توسط سلسیوس شرکت داشتند.

طبق این پرونده، توطئه ادعایی Wintermute برای “شستشوی توکن های CEL معاملاتی برای تاثیرگذاری بر قیمت” از طریق “مکالمه داخلی باز” بین مدیران سلسیوس آشکار شد.

علاوه بر این، مدیران سلسیوس ادعا کردند که Wintermute در این فعالیت‌های «بازارسازی نامناسب» از حدود مارس 2021 تا زمانی که «سلسیوس برداشت‌ها را در ژوئن 2022 متوقف می‌کند» درگیر کرده‌اند.

مربوط: Wintermute بیش از 4 میلیون دلار توکن های خوش بینی را پیش از بازگشایی OP به بایننس منتقل می کند

اشاره شد که سلسیوس اقداماتی برای جلوگیری از بازارسازی نامناسب انجام نداده است.

در این بیانیه آمده است: «مقررات پیش‌بینی‌شده عملاً وجود نداشتند و اگر وجود داشتند، نه نظارت می‌کردند و نه از «تجارت شستشو» یا خود تجارت محافظت می‌کردند.

این کنسرسیوم سبد وام های نهادی شبکه سلسیوس، ارزهای رمزنگاری شده سهام، واحدهای استخراج و سایر سرمایه گذاری های جایگزین را به دست آورده است. جولای 2022، تقریباً یک سال پس از اینکه درجه سانتیگراد برای اولین بار برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 اقدام کرد.

Cointelegraph برای اظهار نظر با Wintermute تماس گرفت و تا زمان انتشار مقاله پاسخی دریافت کرد.

کوین تلگراف در ماه می 2023 گزارش داد که کنسرسیوم ارزهای دیجیتال فاهنهایت برنده مناقصه خرید دارایی های سلسیوس است که قبلاً 2 میلیارد دلار ارزش داشت.

مجله: Tornado Cash 2.0: مسابقه ساخت یک میکسر سکه ایمن و قانونی

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا