🚨 اخبار ارز دیجیتال

سلسیوس پیشنهاد Nova Wolf را برای رهایی از ورشکستگی انتخاب کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس پیشنهاد سلسیوس، اکثر طلبکاران مبلغ یکجای ارز دیجیتال را دریافت می کنند، در حالی که طلبکارانی که مطالبات بیشتری دارند، سهام شرکت جدید را دریافت می کنند.

وام دهنده رمزنگاری ورشکسته Celsius Network، NovaWulf Digital Management را به عنوان حامی طرح تجدید ساختار فصل ۱۱ انتخاب می کند، زیرا شرکت مشاوره سرمایه گذاری عملیات شرکت جدید را بر عهده می گیرد و می گوید که اکثر مشتریان تا ۷۰٪ از وجوه تخمینی خود را بازپس خواهند گرفت.

سلسیوس این طرح را در ۱۵ فوریه به دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک ارائه کرد. طرح پیشنهادی از حمایت کمیسیون رسمی درجه سانتیگراد بستانکاران بدون تضمین (UCC) برخوردار است.

این طرح یک پلت فرم عمومی جدید به نام NewCo ایجاد می کند که تماماً متعلق به طلبکاران Earn است و UCC اکثریت اعضای هیئت مدیره شرکت را منصوب می کند. در این طرح آمده است که هیئت مدیره جدید هیچ «دخالت یا رابطه ای با بنیانگذاران سلسیوس» نخواهد داشت.

NovaWulf همچنین ۴۵ تا ۵۵ میلیون دلار به صورت نقدی به طور مستقیم به شرکت جدید کمک خواهد کرد.

سلسیوس در این پرونده گفت: «طرح NovaWulf دارایی‌های ارز دیجیتال بدهکاران را توزیع می‌کند و ارزش دارایی‌های غیرنقد آنها را از طریق یک شرکت جدید که توسط یک مدیر دارایی با تجربه اداره می‌شود، به حداکثر می‌رساند.» ما بهترین راه را برای انجام این کار ارائه می‌کنیم.

شرکت جدید دارایی های غیر نقدی سلسیوس، عملیات استخراج، سبد وام های موجود را در خود جای خواهد داد و خدمات ارز دیجیتال را در آینده توسعه خواهد داد.

نکات مهم و نکات کلیدی طرح پیشنهادی NewCo.منبع: Strett

طبق این طرح، طلبکارانی که در تاریخ درخواست ۵۰۰۰ دلار یا کمتر ادعا می‌کنند، در «کلاس راحت» قرار می‌گیرند و به شکل بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH)، یک «کریپتوی مایع یک off یک «توزیع از و سکه USD (USDC).

تخمین زده می شود که بیش از ۸۵ درصد از مشتریان سلسیوس می توانند حدود ۷۰ درصد از سپرده های رمزنگاری خود را با این گزینه بازیابی کنند. طلبکاران به دست آمده با موجودی بیش از ۵۰۰۰ دلار می توانند در کلاس هایی با مبلغ ادعای کاهش یافته ۵۰۰۰ دلار شرکت کنند.

طرح توزیع طلبکار کسب درجه سانتیگراد منبع: Strett

کسانی که ادعاهای بیش از ۵۰۰۰ دلار دارند، یا کسانی که ادعاهای بیش از ۱۰۰۰ دلار دارند که از سهام کلاس راحتی انصراف می دهند، بقیه پرداخت کریپتو را پس از پرداخت به حساب کوچکتر دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این، آنها مالکیت NewCo را از طریق سهام و توکن‌های سهام مدیریتی دریافت می‌کنند که سود سهام به صاحبان آنها پرداخت می‌کند.

کاربران اکتسابی که توکن های سلسیوس (CEL) دارند، توکن بومی مورد استفاده برای جوایز کاربر که در حال حاضر با قیمت حدود ۰.۵۰ دلار معامله می شود، با قیمت پیشنهادی اولیه سکه (ICO) 0.20 دلار ارزیابی و خریداری می شود.

این طرح بیان می‌کند که «ادعاهای مربوط به توکن‌های CEL داخلی» یا خریدارانی که به آنها دسترسی زودهنگام به ICO داده شده است، «بازیابی» نخواهند شد.

این طرح همچنین خواستار ایجاد یک “تراست دادرسی تامین مالی” برای پیگیری دعاوی علیه مدیران سلسیوس و مدیرعامل سابق الکس ماشینسکی است.

طرح پیشنهادی قبل از اجرایی شدن نیاز به تایید قاضی ورشکستگی ایالات متحده مارتین گلن دارد.

شش شرکت، از جمله Binance، Bank to the Future، Cumberland DRW و Galaxy Digital، از فرآیندی که طی آن سلسیوس با «بیش از ۱۳۰ طرف» تماس گرفت، برای ارز دیجیتال سلسیوس پیشنهاد داده اند.

این شرکت در ژوئیه ۲۰۲۲ پس از توقف خروج خود، با استناد به “شرایط شدید بازار” و شایعات ورشکستگی، درخواست ورشکستگی بخش ۱۱ را داد.نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا