🚨 اخبار ارز دیجیتال

سیمون دیکسون: اگر قیمت بیت‌کوین و اتر دو برابر شود، ممکن است درجه سانتیگراد بتواند تمام صورت‌حساب‌های دلار خود را بپردازد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دیکسون از طلبکاران خواست تا قبل از اینکه قیمت بیت کوین و اتریوم به ارزش تخمینی برسد، برای خروج از روند ورشکستگی مبارزه کنند تا از فشار بیشتر سرمایه‌داران ارز دیجیتال جلوگیری کنند.

وام دهنده ورشکسته ارز دیجیتال سلسیوس در حال مبارزه با ورشکستگی فصل ۱۱ با میلیاردها دلار ادعا از طرف های مختلف است. تخمین جدیدی از بانک آینده (BF) نشان می دهد که اگر قیمت دو دارایی این شرکت، بیت کوین و اتر، دو برابر قیمت فعلی آنها باشد، وام دهندگان ارزهای دیجیتال که از نظر مالی مشکل دارند، از تجارت خارج خواهند شد. تا بتواند مطالبات دلاری خود را بازپرداخت کند.

سایمون دیکسون، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال بانک آف فیوچر، معتقد است که بیت کوین و اتریوم به درجه سانتیگراد خواهند رسید تا تمام مطالبات به دلار آمریکا را بپردازند و همه دارایی های دیگر را نگه دارند.

بر اساس توافق قطعی با گروه فارنهایت که در ماه مه در مناقصه خرید دارایی های سلسیوس برنده شد، اگر قیمت BTC به ۵۴۸۷۹ دلار و قیمت ETH به ۳۷۵۰ دلار برسد، سلسیوس شاهد افزایش قیمت در هر دو دارایی خواهد بود. ممکن است بتوانید تمام ادعاهای مطرح شده را بازپرداخت کنید. توسط در ماه ژوئن، سلسیوس در دادگاه شکایت کرد تا تمام آلتکوین های خود را با بیت کوین و اتر مبادله کند تا ارزش دارایی خود را به حداکثر برساند.

قیمت تخمینی BTC و ETH تا زمان بهبودی کامل.منبع: توییتر

دیکسون خاطرنشان کرد که این برآوردها بر اساس “دانش ناقص ایجاد شده توسط تیم بانکداری سرمایه گذاری داخلی BF است که به اطلاعات ممتاز دسترسی ندارد.” طرح بازسازی جدید فارنهایت شامل تقریباً ۱.۴ میلیارد دلار ماینینگ، وام‌های سازمانی و سرمایه‌گذاری، و همچنین ۴۵۰ میلیون دلار دارایی ارزهای دیجیتال است.

BF همچنین مقایسه ای بین طرح احیای فارنهایت و طرح کوچک سازی BRIC به اشتراک گذاشت. مجموع بازیابی‌ها در شرایط بازگشایی منظم ۳۵۱۹ میلیون دلار خواهد بود که از مجموع دارایی‌های موجود ۳۴۱۷ میلیون دلار بیشتر خواهد شد. این تفاوت با هزینه های متغیر محاسبه می شود.

برنامه فارنهایت در مقابل کاهش BRIC.منبع: توییتر

درآمد وام گیرندگان فردی تقریباً ۳۳۹ میلیون دلار است. برآوردهای BF نشان می دهد که بازیابی برای هر دو گزینه حدود ۶۵٪ است، اما بازیابی می تواند تا حدود ۷۵٪ افزایش یابد، با فرض اینکه ۱۰٪ ادعاها بدون ادعا باقی می مانند. ۴۱.۴ درصد از بازیابی ها تحت طرح فارنهایت متعلق به سهام و ۵۸.۶ درصد باقیمانده مربوط به ارزهای رمزنگاری شده مایع است، در حالی که تنها ۱۲.۴ درصد از بازیابی ها در چارچوب پنجره منظم BRICs مربوط به سهام و ۸۷.۶ درصد باقی مانده رمزنگاری نقدینگی است.

مربوط: درجه سانتیگراد ۴۲۸۰۰۰ stETH را به صف طولانی مدت برداشت لیدو اضافه می کند.

دیکسون گفت که طلبکاران باید تا پایان سال ۲۰۲۳ یا قبل از اینکه قیمت بیت کوین و اتریوم به سطوح تخمینی برسد، برای خروج از ورشکستگی مبارزه کنند و افزود: اگر این اتفاق بیفتد، ما باید سخت بجنگیم. “

برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری، این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید.

مجله: تیفانی فونگ برنز درجه سانتیگراد، FTX، نیویورک پست: تالار مشاهیر آتشنویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا