🚨 اخبار ارز دیجیتال

قربانیان ورشکستگی درجه سلسیوس مهلت اثبات ادعا را از دادگاه های ایالات متحده دریافت می کنند

شرایط مربوط به ورشکستگی سلسیوس ادامه دارد و تنظیم کننده های ایالات متحده ضرب الاجل هایی را برای افرادی که تحت تأثیر شرایط قرار گرفته اند تعیین کرده اند تا درخواست هایی را برای ارائه مدارک علیه شرکت ارائه دهند.

در حالی که دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک مهلت جدیدی را برای تشکیل پرونده تأیید کرده است، دعوای ورشکستگی ادامه دارد.

بر اساس اسناد رسمی، مهلتی برای هر کسی تعیین شده است تا علیه وام دهنده اصلی دارایی دیجیتال شکایت کند. هر فرد یا نهادی، از جمله افراد، شراکت‌ها، شرکت‌ها، سرمایه‌گذاری‌های مشترک، و تراست، باید تا ساعت ۵:۰۰ بعد از ظهر به وقت ET در ۳ ژانویه ۲۰۲۳ مدرکی برای ادعای خود ارائه دهند.

سلسیوس خود یک موضوع در توییتر ایجاد کرد تا کاربران سابق را از تایید مهلت اخیر دادگاه و اطلاعات گام به گام در مورد نحوه ثبت شکایت مطلع کند.

این حکم اندکی پس از آن صادر شد که یک بازرس مستقل در پرونده سلسیوس استدلال کرد که شرکت کنترل‌های حسابداری و عملیاتی “ناکافی” در مدیریت وجوه مشتری دارد.

فعالیت های درجه سانتیگراد تحت نظارت نظارتی است. حکم ۱ نوامبر، حکمی از سوی دادگاه ناظر بر این پرونده بود که دستور تحقیق برای بررسی احتمال اینکه درجه سانتیگراد یک طرح پونزی بود، با وام دهندگان سابق ارزهای دیجیتال که بازدهی موجود را پوشش می‌دادند، صادر کرد و به این دلیل که مشتری ادعا کرد از دارایی‌های کاربر جدید برای تسهیل استفاده کرده است. برداشت از حساب.

علاوه بر این، دادگاه به بازگشایی پلتفرم برای برداشت و فروش استیبل کوین اعتراض کرد. جلسه بعدی دادگاه این پرونده ۱۴ آذرماه سال جاری تعیین شده است.

مربوط: نگرانی کاربران سلسیوس در مورد اطلاعات شخصی فاش شده در پرونده ورشکستگی

تحولات در پرونده ورشکستگی سلسیوس مدت کوتاهی پس از ورشکستگی یکی دیگر از پلتفرم‌های اصلی ارزهای دیجیتال رخ داد. بحران نقدینگی مداوم FTX که به یک رسوایی ورشکستگی تبدیل شده است، مورد دیگری از ضرر کاربران و سرمایه گذاران سابق در مرحمت قانونگذاران است.

تخمین زده می شود که بیش از ۱ میلیون طلبکار در پرونده FTX درگیر هستند. در ۲۰ نوامبر، پنج روز پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی فصل ۱۱، صرافی منحله اعلام کرد که در حال بررسی استراتژیک دارایی های جهانی خود برای فروش یا بازسازی است.

وکلایی که با این نوع فرآیند حقوقی آشنا هستند، حدس می‌زنند که بازیابی وجوه از FTX ممکن است سال‌ها یا حتی «دهه‌ها» طول بکشد.

از قضا، در اوایل اکتبر، سام بانکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX توضیح داد که چگونه با پیشنهاد خرید دارایی های سلسیوس ادامه خواهد داد.نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا