اخبار ارز دیجیتال

قاضی ورشکستگی درجه سلسیوس فروش کوپن بیت مین به ارزش 7.4 میلیون دلار را تایید کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

حکم قاضی، بدهکاران درجه سلسیوس را ملزم به فروش کوپن های بیت مین نمی کند، بلکه به رضایت کمیته بستانکاران بدون تضمین نیاز دارد.

بدهکاران وام دهنده کریپتو Celsius Network پس از حکم ورشکستگی، قدرت فروش کوپن های شرکت استخراج بیت مین به ارزش حدود 7.4 میلیون دلار را دارند.

مارتین گلن، قاضی ورشکستگی ایالات متحده، در یک پرونده قضایی در 16 فوریه گفت که اجازه دادن به بدهکاران درجه سلسیوس برای فروش کوپن های بیت مین «بر دارایی بدهکار، طلبکاران و دیگران تأثیر می گذارد.» این به نفع طرفین است. حکم قاضی، بدهکار را ملزم به انحلال دارایی های مورد نظر نمی کند، بلکه مستلزم رضایت کمیته بستانکاران بدون وثیقه است.

کریستوفر فرارو، مدیرعامل موقت سلسیوس در بیانیه‌ای در ۹ فوریه ادعا کرد که بدهکار انتظار دارد کوپن‌های بیت‌مین را به قیمت حدود ۷.۴ میلیون دلار بفروشد. به گفته مدیرعامل موقت، این کوپن به علاقه‌مندان اجازه می‌داد تا ریگ‌های استخراج بیت‌مین را با تخفیف‌های 10 تا 30 درصدی در خریدهای آتی خریداری کنند.

“اگرچه 7.4 میلیون دلار از ارزش اسمی تقریباً 37 میلیون دلاری کوپن بیت مین به شدت تخفیف داده می شود، بدهکار اذعان می کند که چنین قیمتی متناسب با بازار است و در اختیار بدهکار منقضی می شود. ما معتقدیم که بر کوپن های بیت مین ترجیح داده می شود. فرارو گفت: در دسترس خواهد بود. «بر اساس تلاش‌های بازاریابی متعهد برای فروش دارایی‌های مشابه، ما پیش‌بینی می‌کنیم که متعهد باید کوپن بیت‌مین را با تخفیف قابل توجهی نسبت به ارزش اسمی آن بفروشد.»

دارایی بیت مین کوپن توسط بدهکاران سلسیوس از 9 فوریه. منبع

حکم قاضی گلن به دنبال طرح بازسازی بدهکار شرکت وام دهنده کریپتو در 15 فوریه است که سلسیوس مدیریت دیجیتال NovaWulf را به عنوان حامی خود انتخاب کرد. بر اساس طرح پیشنهادی، NovaWulf کمک نقدی مستقیم 45 تا 55 میلیون دلاری به شرکت تازه سازماندهی شده خواهد کرد.

مربوط: هیئت طلبکاران درجه سانتیگراد پیشنهاد شکایت از ماشینسکی و سایر مدیران سلسیوس را ارائه می دهد

روند ورشکستگی شرکت‌های بزرگی که از سقوط بازار 2022 متاثر شده‌اند در دادگاه‌های ایالات متحده در حال انجام است. صرافی ارزهای دیجیتال FTX، که در مرکز یک پرونده جنایی در دادگاه فدرال و همچنین در دادگاه ورشکستگی مورد بررسی قرار گرفته است، اخیراً اعلام کرد که افراد خودی، از جمله مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید، احضاریه ای را صادر کرده اند.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا