اخبار ارز دیجیتال

سلسیاس ورشکسته از ۲۴ میلیون دلار از فروش GK8 برای پرداخت هزینه های قانونی استفاده می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سلسیوس GK8 را در سال ۲۰۲۱ به قیمت ۱۱۵ میلیون دلار خریداری کرد و سپس آن را به قیمت ۲۵ میلیون دلار فروخت که ۹۶ درصد از درآمد آن صرف هزینه های قانونی می شود.

شرکت ورشکسته وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس از دادگاه خواسته است تا به دعاوی خود در رابطه با توزیع وجوه حاصل از فروش پلتفرم خود حضانت GK8 تخفیف دهد.

بدهکاران شبکه سلسیوس در ۱۷ ژوئیه پرونده ای را ارائه کردند مبنی بر اینکه دارندگان سری B با توافقی برای تقسیم ۲۵ میلیون دلار از درآمد حاصل از فروش GK8 موافقت کرده اند.

توافق بین بدهکاران، کمیته بستانکاران و دارندگان ترجیحی سری B که رضایت اولیه داشتند، حاصل شده است.

بر اساس این سند، سهامداران پیشنهاد کردند که ۲۴ میلیون دلار برای هزینه های قانونی تخصیص داده شود و یک میلیون دلار باقی مانده بین سهامداران تقسیم شود.

در این پرونده آمده است: “با توجه به این واقعیت که هدف اصلی تسویه حساب کاهش هزینه های اداری است، بدهکاران موافقت کرده و به حمایت از تخصیص پیشنهادی ادامه می دهند که منافع متقابلی را برای دارندگان اولیه سری B فراهم می کند.”

طبق اسناد دادگاه، توافقنامه حل و فصل از یک “میل متقابل” برای اجتناب از روند بررسی طولانی که با دعوای پرهزینه و افزایش هزینه های حرفه ای همراه است، ناشی شده است. نکات ارسالی:

«این تسویه نه تنها ارزش قابل توجهی برای طلبکاران بدهکار به همراه خواهد داشت، بلکه اطمینان ارزشمندی را برای آینده بدهکار و همه طرفین به همراه خواهد داشت. بنا به دلایل و ادعاهای مندرج در اینجا، دادگاه مقرر کرده است که اعتراض باید رد شود و تسکین درخواست شده در این حرکت باید اعطا شود.”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، سلسیوس در پایان سال ۲۰۲۱ استارتاپ خودسرپرست اسرائیلی GK8 را به قیمت ۱۱۵ میلیون دلار خریداری کرد. وام دهنده مشکل دار رمزنگاری به زودی مجبور شد GK8 را به عنوان بخشی از برنامه بازیابی خود پس از ورشکستگی سال ۲۰۲۲ بفروشد.

مربوط: الکس ماشینسکی، مدیر عامل سابق سلسیوس گزارش شده است که بازداشت شده است

در اواخر سال ۲۰۲۲، شرکت سرمایه گذاری گلکسی دیجیتال به رهبری مایک نووگراتز برنده پیشنهاد خرید GK8 شد. به عنوان بخشی از این خرید، گلکسی تیم ۴۰ حرفه ای GK8 از جمله رمزنگاران و مهندسان بلاک چین را به همراه دفتری در تل آویو خریداری کرد. در جولای ۲۰۲۳، GK8 میزبان نشستی با مدیران مالی در دفتر نیویورک خود بود.

این خبر در حالی منتشر می شود که درجه سانتیگراد در اواسط ژوئیه با یک سری مسائل حقوقی دست و پنجه نرم می کند. در ۱۳ ژوئیه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایتی را علیه سلسیوس در پی گزارش هایی مبنی بر دستگیری مدیر عامل سابق الکس ماشینسکی تنظیم کرد. کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده نیز در همان روز ۴.۷ میلیارد دلار درجه سانتیگراد جریمه کرد.

ماشینسکی به اتهام گمراه کردن مشتریان و بالا بردن توکن‌های CEL بی‌گناه شد و بعداً با وثیقه ۴۰ میلیون دلاری آزاد شد.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کویننویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا