اخبار ارز دیجیتال

مزایده سلسیوس دارای Gemini و Coinbase به عنوان پیشنهاد دهندگان جدید است: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دو کنسرسیوم جدید در حراجی که برای ۲۵ آوریل در نیویورک برنامه ریزی شده است، برای دارایی های وام دهنده ورشکسته رمزارز Celsius Network رقابت خواهند کرد.

دو کنسرسیوم جدید در حراجی که برای ۲۵ آوریل در نیویورک برنامه ریزی شده است، برای دارایی های وام دهنده ورشکسته رمزارز Celsius Network رقابت خواهند کرد. بر اساس گزارش و پرونده های دادگاه، صرافی های ارزهای دیجیتال Gemini و Coinbase در مناقصه شرکت می کنند.

اسناد دادگاه نشان می دهد که یکی از کنسرسیوم ها فارنهایت است که توسط Arrington Capital، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر متعلق به مایکل آرینگتون، سرمایه گذار بلاک چین، پشتیبانی می شود. دیگر شرکت کنندگان در این کنسرسیوم عبارتند از Proof Group Capital Management، مدیر عامل سابق Algorand، Steven Kokinos و بانکدار سرمایه گذاری Ravi Kaza.

مایکل آرلینگتون ذکر شده بر اساس گزارش فایننشال تایمز، کوین بیس یکی از شرکت هایی است که از کنسرسیوم فارنهایت در یک سری توییت در ۲۲ آوریل حمایت می کند. به گفته این روزنامه، این توییت بعداً حذف شد. کوین بیس از اظهار نظر خودداری کرد.

اسکرین شات: موضوع توییتر مایکل آرینگتون در مورد حراج سلسیوس

دومین پیشنهاد گروهی برای دارایی های سلسیوس، کمیسیون سرمایه گذاری بازیابی بلاک چین است که توسط صرافی ارزهای دیجیتال Gemini، مدیر صندوق، Van Eck، شرکت استخراج بیت کوین Global X Digital و Plutus Lending حمایت می شود.

هر دو کنسرسیوم برای کسب دارایی با NovaWulf Digital Management، اصطلاحی که برای توصیف اولین پیشنهاد دهنده یک شرکت ورشکسته استفاده می شود، رقابت می کنند. این معیارها را برای سایر مناقصه گران تعیین می کند. پیشنهاد NovaWulf شامل کمک نقدی مستقیم ۴۵ تا ۵۵ میلیون دلاری و ایجاد یک پلتفرم عمومی جدید است که کاملاً متعلق به طلبکاران سلسیوس است. پیشنهاد NovaWulf از مشتریان انتظار دارد تا ۷۰٪ از سرمایه خود را بازیابی کنند.

بر اساس توییت آرینگتون، کنسرسیوم فارنهایت همچنین پیشنهاد تشکیل یک شرکت جدید را «با هدف رشد این دارایی‌ها و تکمیل سهامداران خود» داده است. به گفته آرلینگتون، شرکت جدید توسط “گروهی از اپراتورهای رمزنگاری اثبات شده” اداره می شود و دارایی های استخراج بیت کوین قابل توجه، وام های خرده فروشی و سازمانی، دارایی های اصلی کریپتوهای مختلف و یک سبد سرمایه گذاری خطرپذیر را در اختیار خواهد داشت.

حراج ها گام مهمی برای مشتریان سلسیوس برای بازیابی وجوه خود هستند. این شرکت در ژوئیه ۲۰۲۲ پس از توقف خروج خود، با استناد به “شرایط شدید بازار” و شایعات ورشکستگی، درخواست ورشکستگی بخش ۱۱ را داد.

مجله: از هر ۱۰ فروش NFT، ۴ مورد جعلی است: یاد بگیرید که چگونه علائم تجارت شستشو را تشخیص دهیدنویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا